The Farm 51 realizuje ostatnie testy i uruchamia więcej serwerów dla World War trzy

The Farm 51 realizuje ostatnie testy i uruchamia więcej serwerów dla World War trzy
27 lipca, 2020
Category: gielda

„Zainteresowanie grą ‚World War 3’ jest zdecydowanie większe, niż wcześniej zakładaliśmy. Jest to trochę zaskakujące, lecz mobilizuję naszej firmy do nadal cięższej pracy nad planem, bo zobaczymy, jak dużo graczy pokłada nadzieje w ‚World War 3’. W tej chwili naszym głównym kanałem promocyjnym są kanały społecznościowe a takze współpraca sposród influncerami, także obecność na imprezach pokroju Poznań Game Arena umożliwia nam bezpośredni kontakt sposród fanami jak i równiez zbieranie feebacku, którego zamyslem jest dalsze doskonalenie gry” – powiedział ISBnews Bilczyński.

„Najważniejsze kroki zanim premierą to zakończenie fazy testów technicznych, a także uruchomienie większej liczby serwerów w związku z dużym zainteresowaniem grą w Azji i Ameryce lacinskiej Południowej. Pierwotnie zakładaliśmy start gry wylacznie na zachodnich rynkach, podczas gdy okazało się, że ‚World War 3’ budzi naprawde duże zainteresowanie, że postanowiliśmy uruchomić panele radiowe na całym świecie” – dodał szef kreatywny producenta gier.

Uważa on, że grę dewelopera trudno odnosić do odmiennego polskiego tytułu, ponieważ „World War 3” tworzony jest przede wszystkim sposród myślą o graczach przez internet i początkowo zostanie udostępniony w formule wczesnego dostępu.

„Jako online’owa gra akcji, ‚World War 3’ będzie szlifowany razem wraz z graczami i zapewne będzie ulegał ciągłym ewolucjom, choćby z punktu widzenia balansu rozgrywki jak i równiez grywalności. Już 19 października gra pojawi się w platformie Steam. Formuła wczesnego dostępu pozwala na stabilny rozwój projektu i umożliwia jego rozbudowę wedlug oczekiwaniami internautów, celem oryginalnych dodatków oraz udoskonaleń jest utrzymanie odbiorców oraz przyciąganie nowych zawodników systematycznymi aktualizacjami” – zaznaczył Bilczyński.

Podkreślił, że gra wydaje sie byc już tak rozwinięta, by oddać ją w ręce graczy i wspólnie z nimi dopracowywać produkt.

„W fazie wczesnego dostępu gra będzie nieco tańsza niż towar końcowy, to zachęta jednak także premia dla graczy którzy zdecydowali się w wcześniejszy nabycie i pomoc tytułu. Koncowy koszt wytwórczosci ‚World War 3’ podamy niedługo po premierze gry na systemie Steam. Aktualnie realizowane są jeszcze różne działania atrakcyjne oraz wydawnicze, które chcemy spokojnie zamknąć i podsumować po premierze. Jedyne jak mogę w tej chwili powiedzieć, to że w porównaniu sluzace do konkurencyjnych tytułów, koszt produkcji ‚World War 3’ jest relatywnie niedrogi, co musi korzystnie wpłynąć na ostateczną rentowność całego projektu. ” – wskazał dyrektor.

Zapytany o mozliwe przejście The Farm 51 na sektor główny GPW z NewConnect, odpowiedział, że jest to „w sferze zainteresowań, ale nie jawi sie byc celem samym w sobie”.

„Przejście na duży parkiet nie jest dla nas zamyslem samy po sobie a mianowicie tym obiektem jest rozwój spółki za posrednictwem budowanie nowych kompetencji jak i równiez tworzenie szlachetnej jakość produktów, które będą na siebie zarabiać. Obecnie skupiamy się na szlifowaniu projektu ‚World War 3’, ponieważ wierzymy że może on być kolejnym milowym krokiem przy rozwoju naszej spółki” – podsumował Bilczyński.

The Farm 51 specjalizuje się w sporzadzaniu zaawansowanych gier akcji. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2012 r.

Sebastian Gawłowski

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy