SWsoft otwiera przedstawicielstwo w Polsce

SWsoft otwiera przedstawicielstwo w Polsce
27 lipca, 2020
Category: gospodarka

„Zarząd SWsoft zdecydował się na otwarcie biura w Polsce z uwagi na dynamiczny rozwój rynku technologii informatycznych” – wyjaśnia Jan Lekszycki. „Widzimy w naszym kraju, jak i w pozostałych krajach wlasnego regionu bardzo duzy potencjał. Mym celem wydaje sie byc wprowadzenie SWsoft do mrowiska najbardziej liczących się jak i równiez cenionych producentów w obszarze wirtualizacji i zarządzania serwerami po regionie CEE” – dodaje.

SWsoft dostarcza kompletny komplet produktów az do automatyzacji jak i równiez wirtualizacji serwerów efektywnie wspierających praktycznie każdy rodzaj usług hostingowych w głównych platformach. Oferta SWsoft skierowana wydaje sie do firm telekomunikacyjnych jak i równiez hostingowych oraz niezależnych dostawców oprogramowania a takze klientów prawnych. Firma SWsoft dostarcza oryginalne, niezawodne jak i równiez ekonomiczne rozwiązania.

Do w najwyzszym stopniu znanych produktów SWsoft należą: Virtuozzo, Plesk, SiteBuilder, HSPcomplete i PEM. Udostępniają one zintegrowane rozwiązania do wirtualizacji, zarządzania usługami hostingowymi, konfiguracji stron WWW i do całościowej automatyzacji centrów danych. W czerwcu bieżącego roku SWsoft Polska podpisała umowę dystrybucyjną z firmą DomainMaker zajmującą się rejestracją i obsługą domen. „Naszymi partnerami wydaje sie ponad pół tysiąca przedsiebiorstw hostingowych, dzięki nim możemy dotrzeć wraz z swoimi usługami do ogromnej grupy klientów” – powiedział Bartosz Wiśniewski, Prezes Zarządu DomainMaker Sp. z o. o. „Na mocy umowy z firmą SWsoft, będziemy mogli dostarczyć im fachowe rozwiązania informatyczne zawarte po produktach: Virtuozzo, Plesk, SiteBuilder, HSPcomplete”.

Do klientów SWsoft w Polsce należy także przedsiebiorstwo OGICOM a mianowicie wiodący na polskim rynku dostawca kompleksowych usług sieciowych. Świadczy kobieta usługi gwoli ponad dwadziescia 000 spólek i przedsiebiorstw w kraju i zagranicą. „Od dawna współpracujemy z firmą SWsoft” a mianowicie mówi Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu OGICOM Sp. sposród o. na temat. -„Tym wiecej cieszy nasza firme fakt, że otwiera kobieta swoje kancelaria w Polsce. Ułatwi nam to dalszą, efektywną współpracę, na czym z pewnością skorzystają także nasi klienci”.

www.swsoft.com

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy