Rewolucja w podatkach. Zmiany, których chce PiS dotkną wszelkich

27 lipca, 2020
Category: podatki

*_ – To są 3 ustawy, które odmienią życie podatników w Polsce – _powiedział prezes Uprawnienia i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński zapowiadając drastyczne uproszczenie przepisów podatkowych stwierdził – _ my, jako partia udowodniliśmy, że Ludzie z polski płacąc przyczynki mogą powierzyć nam pieniądze. Udowodniliśmy to rządząc _- dodał. *

Uaktualnienie 15: 17

_ a mianowicie Przed trzema laty w trakcie tego danego Forum, premier Donald Tusk, zapowiedział, że Polska wejdzie do tereny Euro. To była zapowiedź bez pokrycia – _ powiedział prezes PiS.

_ – Nasza firma postępujemy odmiennie, zapowiadamy coś co już istnieje. Owe trzy ustawy podatkowe tej chwili są gotowe _, _ one będą ustawami rządzącymi jak i równiez spowodują zniknięcie tysięcy interpretacji i przepisów wykonawczych _- stwierdził Kaczyński.

Jak zapowiedział obywatel będzie miał stycznosc z _ przejrzystymi tekstami, a nie z opasłymi bibliotekami _. Jego zdaniem dzięki tym przeksztalceniom uda się znieść arbitralny i antyrozwojowy charakter obecnego systemu podatkowego.

Zdaniem prezesa obecne ustawy dotyczące podatków PIT, VAT i CIT są gigantycznie skomplikowane. – _ Wynika to z tego, iż istnieje dwie stówy tysięcy interpretacji i rocznie przybywa pierwotnego około trzydziestu tysięcy. To oznacza, że mamy do czynienia z sytuacją, że podatki są nakładane arbitralnie _. _ Nasza firma ten stan chcemy zmienić – _powiedział.

Prezes PiS pokazał wiecej niz jeden formularze_ – To sugestie deklaracji PIT i VAT, podatnik będzie musiał wypełnić tylko te proste druki – _ powiedział Kaczyński.

Dalej prezes PiS atakował rządzącą koalicję. _ a mianowicie Obecna zaloga była zdolna tylko do podnoszenia podatków, myślę w tym miejscu o VAT. Poza tym nie mamy żadnych informacji dotyczących przyszłego budżetu, nie wiemy też jaki wydaje sie prawdziwy stan finansów ogólnych. Z naszym nie możemy się pogodzić, podobnie jak Ludzie z polski aspirujący do klasy średniej _ a mianowicie kontynuował.

ARYTMOMETR PŁAC

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy