Pawlak o Palikocie: Sejm to nie kabaret

27 lipca, 2020
Category: inne

Wicepremier Waldemar Pawlak przekonywał dziś, że PSL jest najlepszym wyborem, bo zapewnia _ sielankowe, poważne ale równiez pomysłowe prowadzenie polityki _. Gościem jego konferencji prasowej w Krakowie był prezydent miasta Jacek Majchrowski, który udzielił poparcia kandydatce PSL.

_ – Kandydaci PSL są to osoby zaangażowani, doświadczeni i z dorobkiem, na pewno dający poczucie bezpieczeństwa dzieki ten trudny czas krachu, który wciaz się nie zaakceptowac skończył jak i równiez może naszej firmie dać jeszcze duże wyzwania _ a mianowicie mówił wicepremier, szef PSL.

Jak zauważył, na finiszu kampanii wyborczej ludowcy _ mają dobrą perspektywę, mogą z większym rozmachem i optymizmem organizować kampanię _.

Pawlak pytany o dobre wyniki po ostatnich sondażach Ruchu Poparcia Palikota odpowiedział, że apeluje o głosowanie bez popadania w przypadkowe wybory, bowiem _ Sejm to nie wydaje sie byc dobre miejsce na pierwszą pracę badz eksperymentowanie i dowiadywanie się, czy ktoś się naprostował, poprawił lub będzie teraz lepszy niż był dotychczas _.

_ – W trudne okresy potrzebne są wybory porzadnych polityków, a nie takich którzy dostarczają nam uciechy. Tu parlament nie musi robić rywalizacji dla kabaretu, to w tym miejscu jest właściwe miejsce, gdzie taka uciecha jest potrzebna _ – mówił szef PSL.

Pawlak gratulował prezydentowi Majchrowskiemu pierwszego miejsca, jakie Kraków zajął w niedawnym rankingu ONZ światowych miejscowosci, najbardziej dalekosieznych dla działalności innowacyjnej.

_ – Tutaj jest nie tylko bardzo dobre otoczenie na rzecz biznesu jednak też doskonaly klimat, obszar kulturowy i wszystkie czynniki, które sprawiają, że przedsiębiorcy sposród całego świata tak wysoko oceniają to miasto _ – mówił.

Jak zapowiedział, rząd planuje przedłużenie bezterminowo funkcjonowania Osobliwych Stref Ekonomicznych, tak zeby ewoluowały one w kierunku parków technologicznych. Dzieki wsparcie przedsięwzięć w ogromnych aglomeracjach o charakterze innowacyjnym planowane wydaje sie byc przeznaczenie po formie grantów rządowych ponad 700 milionów złotych po najbliższych latach.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy