Nieznany spot PiS: hasła NA „na salonach”

27 lipca, 2020
Category: inne

*Wyborcze hasła Platformy Obywatelskiej w swiezym spocie Prawa i Sprawiedliwości trafiły „na salony”. Przy zaprezentowanym przy poniedziałek dziennikarzom filmie hasła z billboardów PO są tematem rozmów podczas wystawnego przyjęcia, którego uczestnicy narzekają na rządy Kaczyńskich. *

„Salon” – tego typu tytuł nosi nowy spot PiS – kończy się ujęciami przedstawiającymi premiera Jarosława Kaczyńskiego. „Nasi przeciwnicy mówią to, jak słyszą w salonach. Nasza firma robimy to, czego chcą Polacy” – mówi prezes PiS.

Wcześniej widać sceny z przyjęcia w wytwornych wnętrzach; kamera podąża za uczestnikami, a w tle słychać muzykę. „Ci Kaczyńscy to przeginają, czepiają się każdego, który coś tam wziął na boku” a mianowicie mówi jeden z mężczyzn siedzących zbyt barem. „Z jaką agresją” – daje jego towarzysz. „Nie może być tego typu spokój jak dawniej, dla kogo to przeszkadzało? ” – pada watpliwosc, a dzieki ekranie widać napis „spokój”.

Następnie w ekranie pojawia się napis „szacunek”, któremu towarzyszy scena rozmowy pozostalych uczestników przyjęcia. „Przecież to parę domów i trochę ziemi na Mazurach, oddajmy im to; No właśnie, zyskamy wycena w Europie” – mówi jeden sposród mężczyzn i pyta: „O co tenze Kaczyński robi tyle krzyku? Tu zdajesz sobie sprawe jak się za faceta wstydziłem jakim sposobem byłem we Frankfurcie? „.

Kolejna scenka opatrzona wydaje sie byc hasłem „budowanie”. Kamera podąża za dwójką mężczyzn. „Budowanie, budowanie wydaje sie ważne, najlepiej tunel wzdłuż rzeki” – mówi pewien z tych propozycji i daje – „na tym wydaje sie byc najlepsze przebicie”. W międzyczasie na krótko widać nadruk „beza”, zas jedna wraz z pań komunikuje drugą: „słyszałam, że beza należy jeść łyżeczką”.

Kolejna scenka a mianowicie powitania a mianowicie a przy niej nawiązanie do poprzedniego spotu PiS „Układy” jak i równiez słynnego „Mordo ty moja! „, tym razem tym słowom towarzyszy wyborcze hasło PO – „by żyło się lepiej”. A mężczyźni stukają się szklankami dodając: „A jak! „.

Przed prezentacją spotu przy warszawskim kinie „Kinoteka” poseł Tomasz Dudziński poinformował, że spot wydaje sie byc dostępny w internecie PiS. Poseł pytał też PO „czy czuje się wyjęta spod prawa” w związku wraz z tym, że wciąż nie zaakceptowac podpisała swych billboardów.

Idzie o czarno-białe billboardy Platformy z hasłami: „oszczerstwa”, „pogarda”, „agresja” i podpisem: „Rządzi PiS, zas Polakom wstyd”, które wsad rozwiesiła wciaz przed rozpoczęciem kampanii wyborczej.

Poseł WEDLUG Rafał Grupiński powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej PO, że okres umów zawieranych przez Platformę na najem billboardów już minął. „W tej momencie to jest odpowiedzialność tych, którzy je zawiesili” – powiedział. (PAP)

hgt/ laz/ mok/ jra/

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy