Adam Hofman pozwie „Wprost”

Adam Hofman pozwie „Wprost”
27 lipca, 2020
Category: gospodarka

Poseł PiS Adam Hofman pozwie az do sądu tygodnik _ Klarownie _. Zapowiedział to w Jedynce przewodniczący klubu parlamentarnego Prawa jak i równiez Sprawiedliwości, Mariusz Błaszczak.

Sprawa ma dotyczyć artykułu we _ Wprost _, opisującego libację parlamentarzystów PiS na Podkarpaciu. Według tygodnika, poseł Hofman miał po pijanemu zachowywać się w sposób wulgarny. Błaszczak powiedział, że Hofman wyda dziś oświadczenie w tejze sprawie. Dodał, że autorzy artykułu musieli korzystać wraz z sprzętu az do inwigilacji.

Zdaniem Mariusza Błaszczaka, trzeba być przygotowanym na tek krok, że jeśli PiS będzie zagrażał układowi władzy, to tego typu albumów tematycznych może być więcej.

Polityk PiS powtórzył, że wystąpi z Otwartych Funduszy Emerytalnych, gdyż został do tych propozycji zapisany wraz z urzędu, a fundusze kapitałowe nie gwarantują uzyskania godziwej emerytury. Błaszczak powiedział, że PiS jest za dobrowolnością przynależności do OFE.

Trzeba jednak zostawić ubezpieczonym więcej czasu az do namysłu jak i równiez przeprowadzić długą i rzetelną kampanię informacyjną. Poseł PiS podkreślił, że aby zapewnić przyszłość systemu emerytalnego, trzeba wprowadzić skuteczną politykę prorodzinną. Polityk zwrócił uwagę, że choć rząd wydłużył urlopy macierzyńskie, nie objęło to kobiet zatrudnionych na tak nazywanych _ umowach śmieciowych _.

Wielki sukces Prawa jak i równiez Sprawiedliwości a mianowicie tak przewodniczący klubu PiS Mariusz Błaszczak ocenia wynik wyborów uzupełniających na Podkarpaciu. W wyborach uzupełniających sluzace do Senatu kandydat PiS Zdzisław Pupa zdobył prawie 61 procent głosów. Kandydat koalicji Platforma Obywatelska- Polskie Stronnictwo Ludowe Mariusz Kawa otrzymał 21 procent, a Kazimierz Ziobro z Solidarnej Naszego kraju – 11 procent.

Zdaniem Mariusza Błaszczaka, PiS odniósł taki sukces głównie dzięki temu, że przedstawia rzeczowy program, zas Polsce potrzebne są zmiany. Błaszczak podkreślił, że kandydatowi koalicji nie zaakceptowac pomógł prezydent Bronisław Komorowski, który po piątek odwiedził Podkarpacie. Nie zaakceptowac pomogło mu też nieoficjalne poparcie Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Obrotu Palikota. Wedlug Mariusza Błaszczaka, wynik Zdzisława Pupy mógł być nadal lepszy, gdyby nie rywalizacja ze strony www Solidarnej Polski.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy