Najwyżej płatne krany Bitcoin

Author:
17 lutego 2021
Category: Abyś Mógł

Szukasz najlepiej płatnego kranu Bitcoin? Sprawdź ten przewodnik po kranach Bitcoin i dowiedz się, który kran Bitcoin jest obecnie najlepiej płatny.

Ostatnia aktualizacja: 11 września 2020 r

BitDegree.org Standardy sprawdzania faktówAby zapewnić najwyższy poziom dokładności i najbardziej aktualne informacje, BitDegree.org jest regularnie audytowany i weryfikowany pod kątem przestrzegania ścisłych wytycznych redakcyjnych. Przestrzegane są jasne zasady łączenia, aby spełnić referencyjne standardy reputacji.

Cała zawartość BitDegree.org spełnia następujące kryteria:

1. Podczas tworzenia treści wykorzystywane są jedynie wiarygodne źródła, takie jak stowarzyszenia naukowe lub czasopisma.

2. Prawdziwy kontekst każdego poruszanego tematu musi być zawsze ujawniony czytelnikowi.

3. Jeśli za badaniem, do którego się odwołujemy, nie ma zgody co do zainteresowań, czytelnik musi zawsze zostać poinformowany.

Jeśli uważasz, że treść jest nieaktualna, niekompletna lub wątpliwa, skontaktuj się z nami.

Jeśli natknąłeś się na ten przewodnik, jest szansa, że ​​nie tylko trochę znasz Bitcoin, ale także szukasz sposobów, w jaki sposób możesz zarobić na tej kryptowalutach.

Wiele osób nadal nie wie o kranach Bitcoin – oznacza to, że ci ludzie nie maksymalizują swoich potencjalnych zarobków. Dlatego dzisiaj chcę wam opowiedzieć o najbardziej płatnych opcjach kranów Bitcoin .

Razem wyruszymy w tę podróż – na początku opowiem o samej koncepcji kranu Bitcoin w ogóle. Jak wspomniałem, niewiele osób wie o czymś takim, więc dobrze byłoby najpierw omówić podstawowe informacje.

Następnie przyjrzymy się utworzonej przeze mnie liście. Nazywam to listą „ Najbardziej płatne krany Bitcoin . Porozmawiamy o zaletach i wadach każdego kranu i spróbujemy wybrać najlepszy dostępny kran BTC.

Spis treści
 • 1. Co to jest kran Bitcoin?
 • 1.1. Historia1.2. Krany Bitcoin jako decyzja biznesowa1.3. Specyfikacja2. Lista najwyżej płatnych kranów Bitcoin2.1. BonusBitcoin2.2. Bitcoin Aliens2.3. Moon Bitcoin2.4. FreeBitcoin2.5. Bitcoin Zebra3. WniosekCo to jest kran Bitcoin?

  Gdybyś poszukał w Google „ co to jest kran Bitcoin? , Najbardziej ogólną odpowiedzią, jaką byś otrzymał, jest„ system nagród . Chociaż jest to technicznie prawdą, to o wiele więcej. Pozwólcie mi rozwinąć metaforyczny przykład .

  10 $ bonusu
  Dla nowych użytkowników Coinbase
  Otrzymaj bonus 10 $, gdy zarejestrujesz się na nowe konto Coinbase i dokonasz transakcji za co najmniej 100 $. Kliknij ten link polecający Coinbase, aby aktywować ofertę.

  10 $ bonusuDla nowych użytkowników CoinbaseOtrzymaj bonus 10 $, gdy zarejestrujesz się na nowe konto Coinbase i dokonasz transakcji za co najmniej 100 $. Kliknij ten link polecający Coinbase, aby aktywować ofertę.

  Twój rabat został aktywowany!Wyobraź sobie cieknący kran – prawdopodobnie miałeś ( lub przynajmniej widziałeś ) jeden z nich w pewnym momencie swojego życia. Może Twoja bateria kuchenna nie działa prawidłowo i nadal kapie wodę powoli, ale pewnie?

  Co by się stało, gdybyś postawił miskę pod kranem? Cóż, na początku nic spektakularnego, to na pewno, ale wyobraź sobie, że zostawiasz miskę tam na kilka miesięcy . Jaka byłaby teraz sytuacja?

  Jeśli myślisz, że przelewa się przez wodę, masz rację. To ta sama zasada, jeśli chodzi o krany Bitcoin, tylko te wyciekają satoshi zamiast Bitcoin.

  Jak być może słyszałeś nikt nie wie, kto stworzył Bitcoin . Osoba (lub grupa osób) zrobiła to pod pseudonimem Satoshi Nakamoto . Do dziś osoba (ludzie) pozostają anonimowi.

  Stąd pochodzi termin satoshi . Satoshi to najmniejsza możliwa jednostka Bitcoin.

  Aby dać ci wyobrażenie o tym, jak mała jest ta jednostka, obecna cena Bitcoin wynosi prawie 6400 USD . 1 $ równa się 15 536 satoshi . Tak, taki mały.

  Nawet najlepiej płatne krany Bitcoin oferują bardzo małe dochody, jeśli spojrzysz na sprawy z perspektywy. Ale wyprzedzam siebie – nawet nie wyjaśniłem właściwie, czym jest kran Bitcoin!

  Bitcoin kran jest program (strona internetowa) , który płaci użytkownikom niewielkie ilości Bitcoin (The przed wspomnianym satoshis) dla różnych zadań . W zasadzie to darmowe pieniądze, kiedy się nad tym zastanowić.

  Trzeba przyznać, że kwota zapłaconych bitcoinów jest bardzo mała i prawie niezauważalna. Jednak tak jak zwykły kran napełnia miskę wodą przez długi czas, tak samo sumują się wszystkie satoshi.

  HistoriaNie możesz znaleźć najlepiej płatnego kranu Bitcoin, nie znając historii pierwszego, prawda?

  Pierwszy ( zatytułowany ) kran Bitcoin został wydany dokładnie rok po pierwszym uruchomieniu Bitcoina w 2009 roku . Rok 2010 był naprawdę dziwny, jeśli chodzi o wypuszczenie kranów BTC – do tego czasu nie tylko nikt nawet nie słyszał o Bitcoinie, ale był on bezwartościowy.

  Jednak człowiek o imieniu Gavin Andresen w jakiś sposób dostrzegł potencjał w pojawieniu się kryptowaluty i postanowił działać zgodnie ze swoim przeczuciem. Należy zauważyć, że był on natychmiastowym zwolennikiem sprawy kryptowalut – pan Andresen wierzył w przyszłość Bitcoina i rozwoju technologii blockchain (nadal to robi) i był zdumiony koncepcją zdecentralizowanej, zaszyfrowanej waluty cyfrowej .

  G. Andresen nie miał zamiaru stworzyć najlepiej płatnego kranu Bitcoin – wtedy nie było konkurencji . Nie, jego intencje były zupełnie inne. Pan Andresen chciał szerzyć świadomość i edukować ludzi na temat Bitcoin i blockchain. Czy jest lepszy sposób na zrobienie tego niż oferowanie ludziom części tego Bitcoina do nauki?

  W momencie powstania pierwszego kranu Bitcoin, 5 Bitcoinów było oferowanych użytkownikom za udział w niektórych małych działaniach.

  Tak, dobrze to przeczytałeś. 5 bitcoinów .

  Wtedy to było tylko kilka centów. Jednak według dzisiejszych standardów można powiedzieć, że ludziom zaoferowano ponad 30 000 dolarów za rozwiązanie kilku fragmentów captcha . Jeśli sam ten fakt nie jest oszałamiający, to nie wiem, co nim jest.

  Z czasem zaczęło pojawiać się coraz więcej kranów Bitcoin. Nagle ludzie zaczęli szukać najlepiej płatnych kranów Bitcoin – stało się to całym biznesem samym w sobie.

  Dzisiaj możesz znaleźć setki, jeśli nie tysiące list kranów Bitcoin w Internecie. Wszyscy twierdzą, że znaleźli najlepiej płatne krany Bitcoin – ten samouczek nie jest wyjątkiem.

  Ale przy całym szumie wokół tej koncepcji, jedno pytanie zwykle się wyróżnia – jak na świecie właściciele kranów Bitcoin zarabiają pieniądze?

  Krany Bitcoin jako decyzja biznesowaPrawdopodobnie nie będzie dla ciebie zaskoczeniem, gdy powiem, że trudno jest zarabiać pieniądze za pomocą kranów Bitcoin. Chodzi mi o to, że rozdajesz darmowe pieniądze, nie prosząc o (praktycznie) niczego w zamian. Brzmi dziwnie, prawda?

  Cóż, większość kranów Bitcoin, które nadal działają do dziś, ma jakiś rodzaj zewnętrznego modelu dochodu . Oznacza to, że gdy użytkownik przychodzi, aby dołączyć do kranu lub odebrać swoje dzienne zarobki, jest witany reklamami stron trzecich które mają na celu sprzedaż jakiegoś produktu lub usługi.

  Dzięki temu afiliacyjnemu modelowi biznesowemu właściciele kranów mają nadzieję przynajmniej wyjść na zero, a może nawet trochę zarobić.

  SpecyfikacjaNie możemy wskoczyć do listy kranów Bitcoin bez omówienia technicznej strony rzeczy , więc zajmijmy się tym szybko.

  Wyobraź sobie, że zdecydowałeś się stworzyć swój kran Bitcoin. Opcje są naprawdę dość szerokie – estetyka interfejsu może być dowolna, począwszy od kranów o tematyce zwierzęcej po sportowe i gamingowe . Dobrą praktyczną zasadą udanej koncepcji jest wymyślenie czegoś wciągającego i przyjemnego wizualnie.

  Teraz powinieneś założyć renomowany i dobrze zoptymalizowany portfel Bitcoin . Następnie umieść w nim wiele Bitcoinów, które chcesz, i przymocuj portfel do kranu.

  Niektóre programy i skrypty zajmują się dystrybucją satoshi i wszystkimi innymi technicznymi sprawami . Będziesz także musiał pomyśleć o sposobie optymalizacji zadań, które Twoi użytkownicy będą musieli wykonać, aby uzyskać swój udział w satoshi.

  Jeśli chodzi o posiadanie udanego kranu Bitcoin, jest o wiele więcej rzeczy (model zarabiania pieniędzy, optymalizacja witryny, zarządzanie reklamami itp.), Ale myślę, że powinieneś mieć ogólny pomysł, który za tym stoi.

  Powiedziawszy to, możemy teraz w końcu zanurzyć się prosto w listę najlepiej płatnych kranów Bitcoin. Lista ta nie jest ułożona w żadnej konkretnej kolejności, ale główne kryteria, którymi starałem się kierować przy jej tworzeniu to bezpieczeństwo reputacja stabilność i oczywiście wysokość płatności .

  Najbardziej lubiane wyniki

  Szukasz bardziej szczegółowych informacji na pokrewne tematy? Zebraliśmy dla Ciebie podobne artykuły, abyś mógł poświęcić swój czas. Spójrz!

  Gdzie i jak kupować VergeZastanawiasz się, jak kupić Verge? Dowiedz się, gdzie najlepiej kupić Verge, w tym kompletnym przewodniku, jak kupić Verge. Zawiera szczegółowe instrukcje!

  Wszystko o najlepszym sprzęcie do wydobywania LitecoinSzukasz najlepszego sprzętu do wydobywania Litecoin? Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o typach platform wydobywczych Litecoin i wybrać najlepszy sprzęt do wydobywania Litecoin.

  Najlepszy procesor graficzny dla górnictwa – 6 najważniejszych opcjiZnajdź najlepszy GPU do wydobycia: 6 najlepszych opcji na rynku z dołączoną tabelą porównawczą GPU. Wybór GPU do wydobywania jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek.

  Lista najwyżej płatnych kranów Bitcoin

  Zacznijmy tę listę od nieco unikalnej marki – BonusBitcoin.

  BonusBitcoin BonusBitcoin jest dość oryginalny , ponieważ łączy wiele innych kranów Bitcoin pod jedną marką. Jeśli chodzi o wrażenia użytkownika, nie ma nic lepszego – nie musisz tracić czasu na przeskakiwanie z jednego kranu do drugiego, konieczność zapamiętywania ich wszystkich i czekania na dodatkowe czasy ładowania . Dzięki BonusBitcoin możesz za pomocą kilku kliknięć uzyskać dostęp do codziennej rotacji kranów .

  Oczywiście, podobnie jak inne krany, BonusBitcoin oferuje swoim użytkownikom nagrody partnerskie i codzienne bonusy. Jeśli chodzi o najbardziej płatne krany Bitcoin, ta marka jest jedną z najlepiej płatnych – pojedyncze roszczenie może przynieść użytkownikowi 5000 satoshi , podczas gdy roszczenia pojawiają się co około 15 minut (oczywiście do dziennego limitu). .

  Podsumowując, jest ogólnie określany jako świetna opcja, jeśli szukasz najlepiej płatnych kranów Bitcoin.

  Bitcoin AliensJeden z bardziej znanych kranów Bitcoin Bitcoin Aliens to zabawna i interaktywna opcja zarabiania satoshi.

  Bitcoin Aliens oferuje ci możliwość grania w gry jako sposób na zarabianie udziału w Bitcoin. Istnieje wiele procesów i działań, które możesz wykonać, aby zmaksymalizować wypłatę .

  Ten kran jest również mobilny – jest dostępny zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i Apple. Jest to świetne, ponieważ możesz wykonywać codzienną rotację prawie wszędzie – potrzebujesz tylko telefonu, portfela Bitcoin i połączenia internetowego.

  Bitcoin Aliens oferuje użytkownikom około 4000 satoshi za udział w procesach w kranie. Ta ilość satoshi z grubsza przekłada się na około 0,25 USD – to całkiem nieźle!

  Jeśli szukasz najlepiej płatnego kranu Bitcoin, powinieneś rozważyć Bitcoin Aliens, jeśli chodzi o codzienne obroty.

  Moon Bitcoin Moon Bitcoin jeden z najstarszych i najbardziej znanych kranów Bitcoin ma kilka świetnych sposobów, aby przekonać Cię, abyś wracał na ich stronę i zgłaszał satoshi.

  Przede wszystkim warto wspomnieć, że Moon Bitcoin ma kilka różnych kryptowalut (takich jak Ethereum i Litecoin), które możesz wybrać inne niż Bitcoin. Jest to dość elastyczna opcja dla osób, które mogą szukać najlepiej płatnego kranu Bitcoin, ale są zainteresowane innymi kryptowalutami bardziej niż Bitcoinem.

  Dodatkowo Moon Bitcoin oferuje ogromną różnorodność różnych bonusów, począwszy od bonusów partnerskich, a skończywszy na bonusach za „ czas spędzony w witrynie .

  Fajne w Moon Bitcoin jest również to, że oferuje użytkownikom kranu bonus lojalnościowy – jeśli będziesz wracać do kranu, nie tracąc ani jednego dnia, Twoje potencjalne nagrody za każdym razem wzrosną o pewien określony procent. Bateria ma również „ tajemnicze prezenty , w ramach których dostarcza użytkownikom losową ilość satoshi jako prezent-niespodziankę.

  Szczerze mówiąc, żadna lista najlepiej płatnych kranów Bitcoin nie byłaby kompletna bez Moon Bitcoin – daj temu kranowi czek!

  FreeBitcoin FreeBitcoin to prawdopodobnie najbardziej znana nazwa na tej liście . Jest powszechnie uważany za najpopularniejszy i najczęściej używany kran Bitcoin na świecie.

  Dlaczego jest tak popularny i lubiany? Cóż, jest kilka ważnych powodów, które przyczyniają się do sukcesu tego kranu.

  Przede wszystkim jest to jeden z niewielu najlepiej płatnych kranów Bitcoin, które dodatkowo płacą odsetki za saldo. Mówi się, że kwota zapłaconych odsetek zawsze wynosi co najmniej 30 000 satoshi .

  Co więcej, FreeBitcoin oferuje swoim użytkownikom wiele możliwości zwiększenia ich salda Bitcoin. Loterie, gry hazardowe i punkty nagród to częsty widok, jeśli chodzi o ten kran. Jest coś dla każdego – hazard może podwoić lub potroić twoje zasoby , ale może też spowodować, że będziesz spłukany i z pustymi rękami.

  Jeśli nie lubisz hazardu, możesz brać udział w regularnych loteriach i grach hi-lo . Te ostatnie mogą dać Ci nawet 1 BTC !

  Jest całkiem oczywiste, że FreeBitcoin jest wykładniczo popularnym kranem. Jest to nie tylko jeden z najlepiej płatnych kranów Bitcoin, ale także świetna platforma do gier hazardowych i loterii.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy