Najlepsze pożyczki na remont w październiku 2020 r

Author:
17 lutego 2021
Category: Ulgi Podatkowej

Od niedzieli 11 października 2020 r

Niewielu właścicieli domów mogło przebudować swoją kuchnię, zbudować przydomowy basen lub wymienić dach bez pożyczania pieniędzy na opłacenie go. Niezabezpieczone pożyczki osobiste są popularne w przypadku projektów domowych, ponieważ pozwalają ludziom na modernizację ich nieruchomości bez wykorzystywania ich domu jako zabezpieczenia lub wydawania funduszy awaryjnych lub oszczędności emerytalnych na pokrycie kosztów. Wszyscy wymienieni tutaj pożyczkodawcy oferują szybki, elektroniczny proces składania wniosków i zatwierdzania. Po uzyskaniu zgody możesz otrzymać pieniądze w ciągu kilku dni.

 • Oferty, które pojawiają się na tej stronie, pochodzą od firm, od których ta witryna otrzymuje wynagrodzenie, co może mieć wpływ na to, jak, gdzie i w jakiej kolejności pojawiają się produkty. Ta tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich dostępnych produktów. Bankrate nie popiera ani nie poleca żadnych firm.Sprawdź stawki pożyczki osobistejOdpowiedz na kilka pytań, aby zobaczyć, do których kredytów osobistych kwalifikujesz się wstępnie. Proces jest szybki i łatwy i nie wpłynie na Twoją zdolność kredytową.

  MAKSYMALNA KWOTA KREDYTU

  Co musisz wiedzieć o pożyczkach na remont domu

  Dlaczego warto ufać Bankrate?

  Bankrate od ponad 40 lat porównuje i bada pożyczkodawców i produkty finansowe. Setki czołowych organizacji informacyjnych polega na Bankrate jako zaufanym źródle informacji. Bankrate stara się pomóc Ci podejmować mądre, świadome decyzje dotyczące Twoich finansów. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są sprawdzane pod kątem dokładności.

  Kupując najlepszą pożyczkę na remont domu, szukaj najniższego oprocentowania, przystępnego okresu spłaty i niskich lub zerowych opłat. Przedstawione tutaj szczegóły pożyczki są aktualne na dzień publikacji. Sprawdź strony internetowe pożyczkodawców, aby uzyskać najbardziej aktualne informacje. Najlepszych pożyczkodawców wymienionych poniżej wybiera się na podstawie takich czynników, jak RRSO, kwoty pożyczek, warunki spłaty, wymogi kredytowe i szeroka dostępność.

  Aktualne oprocentowanie kredytów mieszkaniowych

  Jakie są dzisiejsze średnie oprocentowanie kredytów na remont domu?

  Średnie oprocentowanie kredytów na remont domu waha się obecnie od około 5,99 procent do około 36 procent. Chociaż stawka, którą podajesz, zależy od wielu czynników, najważniejsza jest zazwyczaj Twoja zdolność kredytowa; im wyższa zdolność kredytowa, tym niższa stawka. Wielu pożyczkodawców podaje swoje minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej, a także zdolność kredytową potrzebną do uzyskania najniższej stawki. Jednak nawet jeśli Twój wynik jest bliższy minimum, nadal warto przejść przez wstępną kwalifikację, ponieważ pożyczkodawcy mogą również wziąć pod uwagę takie rzeczy, jak Twój roczny dochód i status zatrudnienia przy określaniu stawki.

  Podsumowanie: kredyty remontowe w 2020 roku
  • Co to jest pożyczka na ulepszenie domu?
  • Rodzaje kredytów remontowychJak ubiegać się o pożyczkę na remont domuJak wybrać najlepszego pożyczkodawcę dla majsterkowiczówJakie są najlepsze pożyczki na remont domu w 2020 roku?Co musisz wiedzieć o pożyczkach na remont domuCo to jest pożyczka na ulepszenie domu?

   „Pożyczka na remont domu to zazwyczaj niezabezpieczona pożyczka osobista używana na pokrycie kosztów napraw i ulepszeń domu. Niezabezpieczona pożyczka nie wymaga od Ciebie ustanowienia aktywów, takich jak Twój dom, jako zabezpieczenia. Pożyczki mogą wynosić od 1000 do 100 000 USD i zazwyczaj mają stałą stopę procentową i stałą miesięczną płatność. Są dostępne w tradycyjnych bankach, spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, pożyczkodawcach internetowych i pożyczkodawcach peer-to-peer.

   Jak działa pożyczka na ulepszenie domu?Po uzyskaniu zgody na pożyczkę na remont domu otrzymujesz wszystkie środki z góry, które możesz następnie wykorzystać na remont. Gdy tylko środki zostaną wypłacone, przejdziesz do okresu spłaty, który może trwać od jednego do 15 lat. W tym czasie będziesz regularnie spłacać pożyczkę, spłacając kapitał wraz z odsetkami.

   Rodzaje kredytów remontowych

   Istnieje kilka różnych rodzajów pożyczek, które możesz wykorzystać na remont domu. Najczęstsze to:

   • Pożyczki osobiste: te niezabezpieczone pożyczki, które są przedstawione na tej stronie, mogą być wykorzystane z dowolnego powodu. Stopy procentowe są oparte na Twojej zdolności kredytowej i nie musisz zapewniać zabezpieczenia. Może to być dobra opcja, jeśli chcesz uniknąć wykorzystywania domu do zabezpieczenia kredytu.
   • Pożyczki pod zastaw domu: są to pożyczki ryczałtowe, które są często wykorzystywane na projekty i potrzeby związane z mieszkaniem. Twój dom służy do zabezpieczenia pożyczki pod zastaw domu. Z tego powodu zwykle możesz spodziewać się niższego oprocentowania niż w przypadku pożyczki osobistej, ale jeśli przegapisz płatności, Twój dom może zostać przejęty. Linia kredytowa pod zastaw domu (HELOC): HELOC to odnawialna linia kredytowa. W razie potrzeby możesz wypłacić pieniądze na wydatki związane z domem, a nie jednorazowo. Twój dom jest nadal używany jako zabezpieczenie HELOC, dzięki czemu uzyskasz niższe oprocentowanie.Jak ubiegać się o pożyczkę na remont domu

    Po określeniu zakresu, harmonogramu i kosztu projektu remontu domu, czas złożyć wniosek o pożyczkę. Zakupy w okolicy pomogą Ci znaleźć najbardziej konkurencyjną stawkę.

    Oto, co musisz przygotować przed złożeniem wniosku o pożyczkę na remont:

    • Twoje dane osobowe: numer ubezpieczenia społecznego, historia zatrudnienia, dowód dochodów, informacje o pracodawcy oraz lista wszelkich miesięcznych długów, takich jak kredyt samochodowy, pożyczki studenckie i płatności kartą kredytową.
    • Twój stosunek zadłużenia do dochodów: Możesz obliczyć DTI, dzieląc wszystkie miesięczne spłaty zadłużenia przez miesięczny dochód. Pożyczkodawcy zazwyczaj preferują DTI wynoszący 36 procent lub mniej, ale wielu pożyczkodawców rozważa pożyczkobiorców z wyższymi wskaźnikami, jeśli ich dochody są wystarczające. Jednak wszystko blisko 50 procent może Cię zdyskwalifikować. Twoja ocena kredytowa: przed złożeniem wniosku o pożyczkę warto określić swoje szanse na zakwalifikowanie się. Uzyskaj bezpłatną kopię raportu kredytowego z każdego z głównych biur raportowania kredytowego: Equifax, TransUnion i Experian. Masz prawo do jednego bezpłatnego raportu rocznie od każdego biura. Najkorzystniejsze stawki mają pożyczkobiorcy z najlepszymi wynikami kredytowymi. Każdy pożyczkodawca, do którego aplikujesz, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i historię kredytową. Koszt projektu: Koszty projektów majsterkowania mogą się znacznie różnić. Przebudowa połowy łazienki nie będzie kosztować tyle, co wymiana wszystkich okien w domu. Przed złożeniem wniosku zapoznaj się z kosztami materiałów i długością projektu. Nie pożyczaj więcej pieniędzy, niż potrzebujesz.Jak wybrać najlepszego pożyczkodawcę dla majsterkowiczów

     Korzystanie z pożyczki osobistej na ulepszenie domu może być szybkim i łatwym sposobem na zwiększenie możliwości życia, ograniczenie atrakcyjności i wartości domu.

     Zacznij od zakupu pożyczki osobistej na ulepszenie domu, która najbardziej Ci odpowiada. Porównaj oferty różnych pożyczkodawców, takich jak banki, spółdzielcze kasy pożyczkowe i platformy handlowe. Najlepsi pożyczkodawcy remontów mają:

     • Najniższe stopy: Poszukaj pożyczkodawców, którzy oferują najniższe stopy procentowe dla kredytów na ulepszenia domu. Nawet jeśli Twoja zdolność kredytowa nie jest znakomita, poszukaj pożyczkodawców z niską maksymalną stawką. Podczas gdy pożyczkobiorcy z doskonałym kredytem uzyskają najniższą stawkę, nadal chcesz mieć pewność, że nie płacisz więcej, niż potrzebujesz.
     • Największa kwota pożyczki: ile możesz pożyczyć? Jeśli zajmujesz się dużą renowacją, taką jak nowy dach, być może będziesz musiał pożyczyć znaczną kwotę pieniędzy. Znajdź pożyczkodawcę, który oferuje tyle, ile potrzebujesz. Najmniej opłat: czasami pożyczkodawcy pobierają opłatę początkową, opłatę za opóźnienie lub inne opłaty oprócz spłaty kwoty głównej i odsetek. Uwzględnij opłaty przy rozważaniu oferty pożyczkodawcy. Najłatwiejsze warunki spłaty: Zobacz, ile czasu zajmie spłata pożyczki. Dłuższe okresy spłaty obniżą miesięczne raty, co jest szczególnie ważne dla kredytobiorców poszukujących dużych kredytów. Niektórzy pożyczkodawcy mają warunki do siedmiu lub nawet 12 lat, w zależności od tego, ile pożyczysz.Jakie są najlepsze pożyczki na remont domu w 2020 roku?

      Aby znaleźć najlepsze pożyczki na remont, przeczesaliśmy stopy procentowe, terminy spłaty i opłaty. Oto najlepsze pożyczki na remont domu do rozważenia w 2020 r., Wraz ze szczegółami pożyczki i profilami pożyczkobiorców, dla których najlepiej pasują:

      • LightStream : najlepszy pożyczkodawca w zakresie finansowania długoterminowego
      • SoFi : Najlepszy pożyczkodawca w zakresie ochrony przed bezrobociem Marcus by Goldman Sachs : Najlepszy pożyczkodawca dla drobnych projektów remontowych TD Bank : Najlepszy pożyczkodawca ze względu na wygodę LendingClub : Najlepszy pożyczkodawca do awaryjnych napraw domów Best Egg : Najlepszy pożyczkodawca dla konsumentów z niewielką historią kredytową Upstart : Najlepszy pożyczkodawca dla konsumentów z kredytem poniżej średniej Prosper : Najlepszy pożyczkodawca wyłącznie onlineLightStream : najlepszy pożyczkodawca w zakresie finansowania długoterminowego Przegląd : Dział pożyczek online Truist (dawniej SunTrust Bank) oferuje niezabezpieczone pożyczki osobiste, wystarczająco duże na duże projekty mieszkaniowe o konkurencyjnych oprocentowaniu i spłacane do 12 lat, jeśli się kwalifikujesz.

       Korzyści : możesz pożyczyć do 100 000 USD po bardzo konkurencyjnym oprocentowaniu, jeśli Twój kredyt jest doskonały. Nie ma żadnych opłat ani kar za wcześniejszą spłatę pożyczki.

       Na co należy uważać : LightStream wymaga dobrego lub doskonałego kredytu. Stawki bez płatności automatycznej są o 0,5 punktu procentowego wyższe i musisz pożyczyć co najmniej 5000 USD.

       Pożyczający

       LightStream Rating bankowy

       4,6 / 5,0 Min. Ocena kredytowa

       660 Szac. KWI

       4,99–16,99% (z automatyczną płatnością) Kwota pożyczki

       5 000–100 000 USD Długości terminowe

       2 do 12 lat Min. Roczny dochód

       Nieokreślony Opłaty

       Żaden

       SoFi : Najlepszy pożyczkodawca w zakresie ochrony przed bezrobociem

       Przegląd : SoFi, pożyczkodawca działający wyłącznie online, oferuje osobiste pożyczki na remont domu w wysokości od 5000 do 100 000 USD.

       Korzyści : Okres spłaty wynosi od dwóch do siedmiu lat, a pożyczki nie są obciążone opłatami za udzielenie kredytu ani karami przedterminowej spłaty. SoFi ma również „Program ochrony na wypadek bezrobocia, który tymczasowo wstrzymuje płatności w przypadku utraty pracy.

       Na co zwrócić uwagę : Wymagany jest kredyt od dobrego do doskonałego. Pożyczki SoFi nie są również dostępne w Mississippi, a minimalne kwoty pożyczki mogą być wyższe w niektórych stanach – więc upewnij się, że sprawdziłeś warunki swojego stanu, aby upewnić się, że nie będziesz musiał pożyczać więcej niż potrzebujesz.

       Pożyczający

       SoFi Rating bankowy

       4.7 / 5.0 Min. Ocena kredytowa

       680 Szac. KWI

       5,99–19,16% (z automatyczną płatnością) Kwota pożyczki

       5 000–100 000 USD Długości terminowe

       2 do 7 lat Min. Roczny dochód

       Nieokreślony Opłaty

       Żaden

       Marcus by Goldman Sachs : Najlepszy pożyczkodawca na drobne ulepszenia domu

       Przegląd : Marcus by Goldman Sachs jest pożyczkodawcą online, który oferuje niezabezpieczone pożyczki osobiste na remont domu. Nie musisz mieć relacji z Goldman Sachs, aby aplikować.

       Zalety : możesz pożyczyć zaledwie 3500 USD, co jest dobre na drobne poprawki w domu. Nie ma żadnych opłat za zwłokę ani przedpłat, a pożyczkodawca ma aplikację do bankowości mobilnej.

       Na co zwrócić uwagę : Jeśli Twój kredyt jest słaby, możesz nie kwalifikować się do otrzymania pożyczki. Otrzymanie pieniędzy z pożyczki może również zająć do pięciu dni.

       Pożyczający

       Marcus użytkownika Goldman Sachs Rating bankowy

       4.7 / 5.0 Min. Ocena kredytowa

       Nieokreślony Szac. KWI

       6,99% –19,99% Kwota pożyczki

       3500–40 000 USD Długości terminowe

       3 do 6 lat Min. Roczny dochód

       Nieokreślony Opłaty

       Żaden

       TD Bank: Najlepszy pożyczkodawca ze względu na wygodę

       Przegląd : Dla pożyczkobiorców, którzy chcą pożyczkodawcy stacjonarnego, TD Bank ma ponad 1200 placówek na wschodnim wybrzeżu, które są otwarte w weekendy. Oferuje również bankowość mobilną konsumentom w całym kraju.

       Korzyści : TD Bank ma do wyboru dwa różne produkty pożyczkowe w zależności od potrzeb: pożyczkę TD Fit, niezabezpieczoną pożyczkę, która udostępnia środki w ciągu zaledwie jednego dnia roboczego oraz pożyczkę zabezpieczoną, która oferuje niższe oprocentowanie.

       Na co zwrócić uwagę : niezabezpieczona pożyczka TD Bank pobiera opłatę za opóźnienie w wysokości 5 procent lub 10 USD, w zależności od tego, która z tych kwot jest niższa, a jej zabezpieczona pożyczka pobiera opłatę za udzielenie kredytu w wysokości 50 USD. Limit oprocentowania pożyczek niezabezpieczonych jest również dość wysoki i wynosi 21,99 procent.

       Pożyczający

       TD Bank Rating bankowy

       4,2 / 5,0 Min. Ocena kredytowa

       Nieokreślony Szac. KWI

       5,67–21,99% (z autopłatą) Kwota pożyczki

       2000–50 000 USD Długości terminowe

       1 do 5 lat Min. Roczny dochód

       Nieokreślony Opłaty

       Opłata za opóźnienie: 5% lub 10 USD za pożyczki niezabezpieczone; Opłata początkowa: 50 USD za pożyczki zabezpieczone

       LendingClub : Najlepszy pożyczkodawca do awaryjnych napraw domów

       Przegląd : LendingClub jest pożyczkodawcą typu peer-to-peer, który oferuje pożyczki do 40 000 USD na projekty remontowe. Możesz złożyć wniosek online i otrzymać wycenę pożyczki bez trudnego wyciągania raportu kredytowego.

       Profity : LendingClub pozwala pożyczyć za jedyne 1000 $, co jest wygodne, gdy podgrzewacz ciepłej wody lub suszarki do ubrań conks się i masz mało gotówki. LendingClub umożliwia również podpisywanie i współwnioskodawców, co ułatwia zatwierdzanie osób z kredytem poniżej średniej.

       Na co zwrócić uwagę : istnieje opłata za udzielenie kredytu w wysokości od 2% do 6% kwoty pożyczki, a opłata za zwłokę wynosi 5% lub 15 USD. RRSO dla pożyczkobiorców ze słabym kredytem jest również zawyżone, osiągając blisko 36 procent, jeśli kredyt jest zły.

       Pożyczający

       LendingClub Rating bankowy

       4,5 / 5,0 Min. Ocena kredytowa

       600 Szac. KWI

       10,68% –35,89% Kwota pożyczki

       1000–40 000 USD Długości terminowe

       3 lub 5 lat Min. Roczny dochód

       Nieokreślony Opłaty

       Opłata początkowa: od 2% do 6%; Opłata za opóźnienie: 5% lub 15 USD

       Best Egg : Najlepszy pożyczkodawca dla konsumentów z niewielką historią kredytową

       Przegląd : Kredytobiorcy z niewielkim doświadczeniem kredytowym i oceną kredytową FICO wynoszącą zaledwie 640 mogą kwalifikować się do pożyczki na remont domu w Best Egg. Pożyczki Best Egg na remont domu pozwalają sfinansować duże wydatki, takie jak budowa nowego tarasu, wymiana drzwi garażowych i przebudowa kuchni.

       Korzyści : możesz pożyczyć od 2000 USD do 35000 USD. Pożyczkobiorcy z dużym kredytem mogą uzyskać oprocentowanie już od 5,99 procent i nie ma kary za wcześniejszą spłatę pożyczki.

       Na co zwrócić uwagę : Best Egg pobiera opłaty za rozpoczęcie działalności w wysokości od 0,99% do 6,99%, a za opóźnienia w płatnościach pobierana jest opłata w wysokości 15 USD.

       Pożyczający

       Najlepsze jajko Rating bankowy

       4.7 / 5.0 Min. Ocena kredytowa

       640 Szac. KWI

       5,99–29,99% Kwota pożyczki

       2000–35 000 USD Długości terminowe

       3 lub 5 lat Min. Roczny dochód

       Nieokreślony Opłaty

       Opłata początkowa: 0,99% do 6,99%; Opłata za opóźnienie: 15 USD; Opłata za zwróconą płatność: 15 USD

       Upstart : Najlepszy pożyczkodawca dla konsumentów z kredytem poniżej średniej

       Przegląd : Konsumenci ze skażonym kredytem nadal mogą kwalifikować się do uzyskania niezabezpieczonej pożyczki na ulepszenie domu z Upstart, pożyczkodawcą peer-to-peer. Pożyczki Upstart Home Improvement pozwalają sfinansować projekty remontowe, takie jak remonty domów lub nieoczekiwane wydatki domowe, takie jak naprawa dachu.

       Zalety : nie ma kary za wcześniejszą spłatę pożyczki. Kwoty pożyczki zaczynają się już od 1000 USD, a środki pożyczki możesz otrzymać w ciągu zaledwie jednego dnia roboczego.

       Na co zwrócić uwagę : Pożyczki nie mogą mieć współsygnatariuszy i obowiązuje opłata za opóźnienie w wysokości 5 procent lub 15 dolarów, w zależności od tego, która z tych kwot jest niższa.

       Pożyczający

       Dorobkiewicz Rating bankowy

       4,5 / 5,0 Min. Ocena kredytowa

       600 Szac. KWI

       7,35–35,99% Kwota pożyczki

       1000–50 000 USD Długości terminowe

       3 lub 5 lat Min. Roczny dochód

       Nieokreślony Opłaty

       Opłata początkowa: 0% do 8%; Opłata za opóźnienie: 5% niezapłaconego salda lub 15 USD; Opłata za zwrócony czek: 15 USD

       Prosper : Najlepszy pożyczkodawca zapewniający wyłącznie doświadczenie online

       Przegląd : Prosper został założony w 2005 roku i jest pionierem na rynku pożyczek cyfrowych. Jest to pożyczkodawca typu peer-to-peer, który dopasowuje inwestorów do pożyczkobiorców. Prosper oferuje pożyczkobiorcom niezabezpieczone pożyczki osobiste o stałym oprocentowaniu z dobrym lub doskonałym kredytem. Pożyczki na remont domu Prospera pozwalają na remonty, takie jak budowa tarasu zewnętrznego lub dobudowa pokoju.

       Korzyści : Nie ma żadnych kar za wcześniejszą spłatę salda pożyczki, a początkowy proces składania wniosku spowoduje delikatne przyciągnięcie kredytu, co nie zaszkodzi Twojemu wynikowi. Proces składania wniosków bez papieru jest szybki, a pożyczkobiorcy otrzymują środki średnio w ciągu pięciu dni.

       Na co zwrócić uwagę : Prosper pobiera opłaty początkowe w wysokości od 2,41% do 5%, a opłaty za opóźnienie w wysokości 5% lub 15 USD, w zależności od tego, która z tych wartości jest wyższa. Jeśli Twój kredyt jest słaby, być może będziesz musiał znaleźć innego pożyczkodawcę, ponieważ próg kredytowy Prospera wynosi 640.

       Pożyczający

       Prosperować Rating bankowy

       4,6 / 5,0 Min. Ocena kredytowa

       640 Szac. KWI

       7,95–35,99% Kwota pożyczki

       2000–40 000 USD Długości terminowe

       3 lub 5 lat Min. Roczny dochód

       Nieokreślony Opłaty

       Opłata początkowa: 2,41% do 5%; Opłata za opóźnienie: 15 USD lub 5%; Opłata za czek: 5 USD lub 5%; Opłata za niewystarczające środki: 15 USD

       Kto powinien otrzymać pożyczkę na remont domu?

       Pożyczka na remont domu może być atrakcyjną opcją dla osób z ponadprzeciętnym kredytem, ​​które potrzebują ryczałtu na pokrycie kosztów remontu domu. Przed zaciągnięciem pożyczki na remont domu najlepiej jest uzyskać kilka ofert i skorzystać z kalkulatora pożyczki osobistej, aby zobaczyć, jak wyglądałyby Twoje miesięczne raty. Jeśli masz pewność, że uda Ci się zmieścić te płatności w swoim budżecie na okres spłaty, pożyczka może być dobrym pomysłem.

       Kto nie powinien dostać pożyczki na remont domu?

       Pożyczka na remont domu nie jest najlepszym pomysłem dla osób ze słabym kredytem lub osób, których nie stać na stałe miesięczne raty. Jeśli nie potrzebujesz z góry wszystkich funduszy pożyczkowych, lepszym pomysłem może być linia kredytowa pod zastaw domu. Dzięki temu możesz pobierać tylko te środki, których potrzebujesz, a tym samym lepiej kontrolować, ile spłacasz.

       Pożyczka pod zastaw domu lub linia kredytowa pod zastaw domu mogą być również lepszym wyborem dla osób z kredytem poniżej średniej lub szukających ulgi podatkowej – w przeciwieństwie do pożyczki na remont, pożyczki pod zastaw domu i linie kredytowe pozwalają na odliczenie zapłaconych odsetek jeśli wykorzystasz te fundusze, aby znacznie ulepszyć swój dom.

       Często zadawane pytania dotyczące pożyczek na remont domu

       Czym pożyczka na remont domu różni się od pożyczki pod zastaw domu i HELOC?

       Największą różnicą między osobistą pożyczką na ulepszenie domu a pożyczką pod zastaw domu lub linią kredytową (HELOC) jest to, że pożyczka osobista jest niezabezpieczona. Kredytobiorcy pod zastaw domu muszą wykorzystać swoje domy jako zabezpieczenie. Oprocentowanie pożyczki pod zastaw domu jest zwykle niższe, ponieważ pożyczka jest zabezpieczona.

       Aby dowiedzieć się, która opcja jest dla Ciebie najlepsza, upewnij się, że znasz różnice między pożyczką na remont domu (osobistą), pożyczką pod zastaw domu i HELOC. Niektóre zalety pożyczek na remont domu obejmują: