Najlepsze karty kredytowe w sklepie NerdWallet 2020

Author:
17 lutego 2021
Category: Gdzie Produkty

Ta strona może być nieaktualna

Ta strona zawiera informacje o co najmniej jednym produkcie, który nie jest obecnie dostępny w NerdWallet.

 • Capital One® Walmart Rewards Mastercard®W rezultacie oferty opisane na tej stronie mogą być nieaktualne. Odwiedź naszą stronę z najlepszymi kartami kredytowymi, aby uzyskać aktualne oferty.

  Jeśli masz tendencję do wydawania w jednym miejscu więcej niż gdziekolwiek indziej, karta kredytowa ze znakiem firmowym może przynieść Ci większe korzyści niż karta ogólnego przeznaczenia.

  Nawet przy tak niewielkich kredytach często można uzyskać akceptację kart firmowych od głównych sprzedawców, a wiele takich produktów zostało ulepszonych w ostatnich latach, oferując lepsze nagrody i stając się bardziej przydatnymi do codziennych wydatków.

  Upewnij się, że znasz różnicę między kartami z „zamkniętą pętlą i „otwartą pętlą. Wiele kart sklepowych to karty „z zamkniętą pętlą, co oznacza, że ​​można ich używać tylko w sklepie, który je wydał, lub może w grupie sklepów pod parasolem jednej firmy. Jeśli potrzebujesz karty, której możesz używać wszędzie, poszukaj takiej z etykietą Visa lub Mastercard z przodu. Są to tak zwane karty „z otwartą pętlą.

  Zawsze spłacaj saldo w całości. Sklepowe karty kredytowe mają zwykle roczne oprocentowanie w zakresie od 25% do 30%. Jeśli masz dług, możesz zapłacić dużo więcej za swoje zakupy. Te karty mają również zwykle niższe limity kredytowe, więc posiadanie na nich salda może zaszkodzić Twojemu kredytowi.

  Zapłać w całości przed wygaśnięciem oferty finansowania 0% na karcie sklepowej. Karty sklepowe często oferują „specjalne warunki finansowania, na podstawie których nie zostaną naliczone odsetki, jeśli spłacisz saldo w określonych ramach czasowych. Ale są to zazwyczaj oferty „odroczonego oprocentowania. Oznacza to, że jeśli na koniec okresu 0% pozostało Ci saldo, naliczone zostaną odsetki z mocą wsteczną od całego zakupu, aż do momentu, w którym dokonałeś pierwszego zakupu. Natomiast karty kredytowe ogólnego przeznaczenia z ofertami 0% RRSO zazwyczaj nie pobierają odsetek z mocą wsteczną. Jeśli przenosisz saldo po zakończeniu okresu 0%, naliczane są odsetki tylko od tej kwoty i tylko do przodu.

  NerdWallet poleca większość klientów zwykłych kart kredytowych, ponieważ zazwyczaj mają one wyższe limity, bardziej wszechstronne nagrody i nie podlegają zwrotowi. Ale jeśli karta kredytowa sklepu bardziej pasuje do twoich nawyków dotyczących wydatków lub profilu kredytowego i jeśli możesz uniknąć naliczania odsetek i innych opłat, może to być lepsza oferta.

  W badaniu NerdWallet można przechowywać karty kredytowe z dużych punktów sprzedaży, aby znaleźć najcenniejsze typy. Przeanalizowaliśmy również bankowe karty kredytowe ogólnego przeznaczenia, które oferowały duże nagrody w domach towarowych i innych sprzedawcach. Te oferty znalazły się na szczycie naszej listy.

  Najlepsze karty sklepoweCapital One® Walmart Rewards Mastercard®

  Zarób 5% z powrotem na zakupach aplikacji Walmart.com i Walmart; 5% z powrotem w pierwszym roku na zakupy w sklepie dokonane za pomocą Walmart Pay (2% z powrotem); plus inne nagrody. Opłata roczna 0 USD.

  Korzyści z karty Capital One Walmart Rewards Mastercard

  • 5% zwrotu na zakupy w Walmart.com i aplikacji Walmart.
  • 2% zwrotu na zakupy w sklepach w Walmart (w tym na stacjach paliw Murphy USA i Walmart).2% zwrotu na podróże i restauracje.1% zwrotu na wszystkie inne zakupy.Opłata roczna 0 USD.Karta z otwartą pętlą, co oznacza, że ​​możesz jej używać wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard. Wady karty Capital One Walmart Rewards Mastercard

   • Ograniczone nagrody w sklepie.
   • Wysoka bieżąca APR. Werdykt

    Capital One® Walmart Rewards Mastercard® z roczną opłatą w wysokości 0 USD może zaoferować jeszcze większą wartość, gdy robisz zakupy u wielkiego giganta, gdzie produkty są często już mocno przecenione. W ciągu pierwszych 12 miesięcy karta oferuje 5% zwrotu zakupów w sklepie dokonanych za pośrednictwem portfela cyfrowego Walmart Pay. Stawka nagród spada następnie do 2%, dzięki czemu zakupy online są najlepszym sposobem na dalsze zarabianie 5% (za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej Walmart). Możesz zmaksymalizować nagrody, kupując online i odbierając w sklepie. Obowiązują warunki.

    Zyskasz również 2% zwrotu na zakupach poza sklepami, takich jak posiłki i podróże. Wszystkie inne zakupy zwracają 1%. Nagrody są bardziej elastyczne niż te, które można uzyskać za pomocą innych kart sklepowych. Możesz wymienić je na środki na wyciągu lub na zakup; przyznawaj punkty przy kasie na Walmart.com; dostać karty podarunkowe; lub wykorzystaj nagrody za rezerwacje podróży za pośrednictwem portalu Capital One.

    Karta Amazon Prime Rewards Visa Signature

    Zdobądź nieograniczone 5% zwrotu na zakupach Amazon.com oraz inne nagrody. Opłata roczna w wysokości 0 USD, ale wymaga członkostwa w Amazon Prime.

    Korzyści z karty Amazon Prime Rewards Visa Signature

    • 5% zwrotu na wszystkie zakupy w Amazon.com i Whole Foods.
    • 2% w restauracjach, stacjach benzynowych i drogeriach.1% zwrotu na wszystkie inne zakupy.Opłata roczna 0 USD.Karta z otwartą pętlą, co oznacza, że ​​możesz jej używać wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa lub Mastercard. Wady karty Amazon Prime Rewards Visa Signature

     • Wysoka bieżąca APR.
     • Dostępne tylko dla członków Amazon Prime. Werdykt

      Jeśli robisz duże zakupy w Amazon.com i / lub Whole Foods i korzystasz z subskrypcji Prime w wysokości 119 USD rocznie, może się okazać, że karta Amazon Prime Rewards Visa Signature Card ma większą wartość niż ogólne karty kredytowe. Dzięki członkostwu w Prime możesz już kupić prawie wszystko po niskiej cenie z bezpłatną dwudniową wysyłką na Amazon.com. Ale dzięki tej karcie – która jest wykonana z metalu – możesz również otrzymać nieograniczone 5% zwrotu z tych zakupów oraz nieograniczone 5% zwrotu z zakupów dokonanych w Whole Foods. (Większość kart kredytowych oferujących 5% nagrody ma kwartalne limity wydatków). Korzystając z karty u innych sprzedawców, zdobędziesz również dodatkowe nagrody w kilku innych popularnych kategoriach codziennego użytku. Nagrody można wymienić na zakupy w Amazon, a także na zwrot gotówki, karty podarunkowe i podróże.

      Wszechstronność karty i solidne nagrody sprawiają, że jest to dobry wybór dla lojalnych klientów Amazon Prime i tych, którzy regularnie wydają przyzwoite kwoty w Whole Foods. Ale jeśli prawie nie korzystasz z subskrypcji Prime, być może lepiej będzie, jeśli wybierzesz inną kartę.

      Karta kredytowa Target REDcard

      Uzyskaj 5% zniżki na zakupy plus 30 dodatkowych dni na zwrot i bezpłatną wysyłkę większości produktów na Target.com. Opłata roczna 0 USD.

      Korzyści z karty kredytowej Target REDcard

      • 5% zniżki na wszystkie kwalifikujące się zakupy Target.
      • 10% kupon rabatowy każdego roku z okazji rocznicy Twojej karty.30 dodatkowych dni na zwroty.Bezpłatna dostawa większości produktów na Target.com.Opłata roczna 0 USD. Wady karty kredytowej Target REDcard

       • Karta z zamkniętą pętlą; może być używany tylko w Target i Target.com. Rozważ wersję Mastercard z otwartą pętlą, jeśli potrzebujesz karty, której możesz użyć również w innym miejscu.
       • Wysoka bieżąca APR. Werdykt

        Karta kredytowa Target REDcard pozwala zaoszczędzić na zakupach z góry, bez oferowania skomplikowanego programu wykupu. Jeśli jesteś oszczędny i robisz większość zakupów – ubrania, jedzenie, meble – w Target, 5% zniżki na tej karcie może dać setki dolarów oszczędności rocznie. Większość kart kredytowych nie oferuje premii za zakupy w dyskontach, takich jak Target. Posiadacze kart otrzymują również bezpłatną wysyłkę przy zakupach na Target.com i dodatkowy czas na zwroty, cenne korzyści lojalnościowe.

        Ta karta nie oferuje finansowania w wysokości 0% i ma wysokie stałe oprocentowanie, więc nie jest to dobra oferta, jeśli planujesz zachować saldo. Ale jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach Target za pomocą karty, która oferuje bezproblemowe rabaty, może to być dobra okazja.

        Karta kredytowa Gap Visa®

        Zdobądź 5 punktów za każdego dolara wydanego w markach Gap, w sklepie lub w Internecie oraz 1 punkt za każdego dolara wydanego gdzie indziej. Opłata roczna 0 USD.

        Korzyści z karty kredytowej Gap Visa®

        • 5 punktów za każdego dolara wydanego w markach Gap, w sklepie lub online.
        • 1 punkt za dolara wydanego gdzie indziej.Punkty są warte 1 cent każdy i można je wymienić na kredyt w markach Gap, takich jak Athleta, Old Navy i Banana Republic.Karty Kredytowe Banana Republic Visa® i Karta Kredytowa Old Navy Visa® oferują podobne korzyści.Zaoszczędź 20% i ciesz się bezpłatną wysyłką pierwszego zakupu z kartą kredytową Gap Visa®.Dodatkowe 10% zniżki za każdym razem, gdy robisz zakupy w sklepach Gap i Gap Factory, a także możliwości uzyskania dodatkowych korzyści lojalnościowych.Posiadacze kart mogą zwracać zakupy bez paragonów.Opłata roczna 0 USD.Visa Open-loop, co oznacza, że ​​możesz jej używać wszędzie tam, gdzie akceptowana jest Visa (chociaż wersja karty sklepowej jest zamknięta i może być używana tylko w sklepach firmowych Gap). Wady karty kredytowej Gap Visa®

         • Punkty są przyznawane tylko przy zakupach w ramach rodziny marek Gap.
         • Wysoka bieżąca stopa procentowa. Werdykt

          Jeśli robisz wszystkie zakupy w garderobie w Gap i jej siostrzanych sklepach, wysoki wskaźnik nagród i korzyści dla posiadaczy kart kredytowych Gap Visa® pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze. Oferuje również doskonałe korzyści lojalnościowe. Na przykład, jeśli zdobędziesz ponad 5000 punktów w ciągu roku kalendarzowego, uzyskasz status Gap Silver, który zrywa z korzyściami, takimi jak bezpłatne podstawowe zmiany przy zakupach Banana Republic.

          Podobnie jak w przypadku większości kart sklepowych, karta kredytowa Gap Visa® nie jest elastyczna. Ogólna karta kredytowa może również oferować podwyższone nagrody w znacznie szerszym zakresie miejsc lub kategorii, nie tylko w Gap i sklepach partnerskich.

          Karta przewagi Lowe’a

          5% zniżki lub finansowanie promocyjne. Opłata roczna 0 USD.

          Korzyści z karty Lowe’s Advantage Card

          Opłata roczna 0 USD. Oferuje:

          • Nieograniczone 5% zniżki na kwalifikujące się zakupy Lowe lub
          • Finansowanie promocyjne, jeśli zdecydujesz się nie otrzymywać 5% nagród; szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej. Wady karty przewagi Lowe’a

           • Karta z zamkniętą pętlą; może być używany tylko w Lowe’s.
           • Odroczone odsetki są naliczane, jeśli saldo promocyjne nie zostanie spłacone w terminie.Wysoka bieżąca stopa procentowa. Werdykt

            Karta Lowe’s Advantage ma lepsze nagrody niż większość kart kredytowych do majsterkowania. Oferując nieograniczone 5% zniżki na wszystkie zakupy lub specjalne finansowanie przy większych zakupach, ta karta zapewnia wyższą stopę nagród za zakupy w domu, niż nawet większość ogólnych kart kredytowych. A ponieważ nagrody są w postaci 5% rabatu, zamiast punktów do spieniężenia później, oszczędności otrzymasz z góry. Jeśli zamiast tego zdecydujesz się na promocyjną ofertę finansowania, możesz zaoszczędzić małą fortunę na oprocentowaniu, zakładając, że saldo zostanie spłacone w terminie.

            Ta karta to doskonały wybór, jeśli często robisz zakupy w Lowe’s i chcesz zarobić więcej nagród za swoje zakupy. Jeśli jednak szukasz jednorazowej zniżki i nie kupujesz często artykułów do majsterkowania, być może lepiej będzie, jeśli wybierzesz inną kartę.

            TJX Rewards® Platinum Mastercard®

            Zdobywaj podwyższone nagrody w sklepach rodziny TJ Maxx. Opłata roczna 0 USD.

            Korzyści z karty TJX Rewards® Platinum Mastercard®

            • Nieograniczone 5 punktów za każdego dolara wydanego w TJ Maxx, Marshalls, HomeGoods, Sierra Trading Post i Homesense.
            • 1 punkt za dolara wydanego na wszystkie inne zakupy.Punkty o wartości 1 centa każdy, które zostaną wykorzystane jako certyfikat w TJ Maxx i sklepach partnerskich.10% zniżki na pierwszy zakup TJ Maxx w sklepie internetowym lub stacjonarnym dokonany kartą.Karta z otwartą pętlą; można używać wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard. Wady TJX Rewards® Platinum Mastercard®

             • Wysoka bieżąca stopa procentowa.
             • Punkty można wymieniać tylko na towary w sklepie lub w Internecie. Werdykt

              Karta TJX Rewards® Platinum Mastercard® może przynieść Ci więcej nagród niż zwykła karta kredytowa, niezależnie od tego, czy kupujesz prezenty, odzież, wystrój domu czy naczynia kuchenne. Oferuje nieograniczone 5 punktów za dolara wydanego w TJ Maxx i sklepach partnerskich oraz 1 punkt za dolara wydanego gdzie indziej – hojne nagrody w porównaniu z innymi kartami kredytowymi sklepów dyskontowych. Należy pamiętać, że większość kart kredytowych nie oferuje premii za zakupy w sklepach ze zniżkami.

              Ale jeśli szukasz elastycznych nagród, lepiej byłoby, gdybyś miał inną kartę.

              Karta Costco Anywhere Visa® firmy Citi

              Zdobądź zwrot gotówki za wszystkie zakupy. Opłata roczna w wysokości 0 USD, ale wymaga członkostwa Costco.

              Korzyści z posiadania karty Costco Anywhere Visa® od Citi

              • 4% zwrotu gotówki z kwalifikujących się zakupów gazu, do 7000 USD wydatków rocznie, a następnie 1%.
              • 3% zwrotu kosztów w restauracjach i podróżach.2% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy Costco.1% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy.Karta z otwartą pętlą; można używać wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa. Wady karty Costco Anywhere Visa® firmy Citi

               • Wymaga członkostwa Costco, które wynosi co najmniej 60 USD rocznie.
               • Wymaga doskonałego kredytu.Nagrody w postaci zwrotu gotówki są wypłacane tylko raz w roku pod koniec lutowego cyklu rozliczeniowego i muszą zostać odebrane w Costco. Werdykt

                Jeśli jesteś już klientem Costco i Costco.com, karta Costco Anywhere Visa® od Citi jest doskonałą kartą. Wskaźnik nagród za gaz jest jednym z najwyższych w okolicy. Przekroczysz limit 7000 USD na nagrody dodatkowe w tej kategorii tylko wtedy, gdy wydasz co najmniej 135 USD tygodniowo na paliwo. Będziesz również dobrze wynagradzany za wydatki na restauracje i podróże.

                Jednak odkupienie może być bólem. Zwrot gotówki ma postać certyfikatu nagrody, który jest wysyłany do Ciebie każdego roku wraz z wyciągiem z lutego. Wymieniasz go w sklepie Costco na gotówkę lub towar.

                Najlepsze karty ogólnego przeznaczenia na zakupyChase Freedom Flex℠

                Chase Freedom Flex℠

                Zalecana ocena kredytowa

              • Brak opłaty rocznej
              • 5% nagrody w rotacyjnych kategoriachDostęp do strony Chase’s Ultimate Rewards, aby zarobić więcej gotówki
              • Jeśli cenisz prostotę, lepsza może być karta cash back ze stałą opłatą
              • Opłata za transakcję zagranicznąRoczne opłaty
              • RRSO: 14,99% – 23,74% zmienna RRSO
              • APR zaliczki gotówkowej: 24,99%, zmiennaOferty bonusoweIntro APR
              • 0% początkowej RRSO dla zakupów przez 15 miesięcy
              • Zdobądź 200 $ bonusu po wydaniu 500 $ na zakupy w pierwszych 3 miesiącach od otwarcia konta.
              • Zdobądź 5% zwrotu gotówki za zakupy w sklepie spożywczym (nie licząc zakupów Target® lub Walmart®) do 12 000 USD wydanych w pierwszym roku.Zdobądź 5% zwrotu gotówki do 1500 $ w połączonych zakupach w kategoriach bonusowych w każdym aktywowanym kwartale. Ciesz się nowymi kategoriami 5% co kwartał!Zarób 5% na podróżach zakupionych za pośrednictwem Chase, 3% na posiłkach w restauracjach i drogeriach oraz 1% na wszystkich innych zakupach.Brak opłaty rocznej.0% Intro APR przez 15 miesięcy od otwarcia konta przy zakupach, następnie zmienna RRSO 14,99 – 23,74%.Brak minimum do wymiany na zwrot gotówki. Nagrody Cash Back nie wygasają, dopóki Twoje konto jest otwarte.Zdobądź 5% zwrotu gotówki w rotujących kategoriach nagród do 1500 $ w kwartalnych zakupach (wymagana aktywacja); 5% zwrotu kosztów podróży zakupionych za pośrednictwem Chase; 3% zwrotu na posiłki w restauracjach; 3% z powrotem w drogeriach; 1% zwrotu od wydatków kategorii bonusowej powyżej 1500 $ i wszelkich innych wydatków. Zdobądź 200 $ bonusu po wydaniu 500 $ na zakupy w pierwszych 3 miesiącach od otwarcia konta. Opłata roczna wynosi 0 USD.

               Wymaga dobrego kredytu (wynik 690+).

               Korzyści z Chase Freedom Flex℠

               • 5% zwrotu gotówki w rotacyjnych kategoriach nagród do 1500 USD w kwartalnych zakupach (wymagana aktywacja).
               • 5% zwrotu gotówki za podróże zakupione za pośrednictwem Chase.3% z powrotem w restauracjach.3% z powrotem w drogeriach.1% zwrotu od wydatków kategorii bonusowej powyżej 1500 $ i wszelkich innych wydatków.Karta z otwartą pętlą; można używać wszędzie tam, gdzie akceptowana jest wiza.Dostęp do portalu Chase Ultimate Rewards®, gdzie możesz zdobyć dodatkowe nagrody u głównych sprzedawców detalicznych.Solidny bonus za rejestrację: zdobądź 200 $ bonusu po wydaniu 500 $ na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta.Opłata roczna w wysokości 0 USD.Wstępna RRSO w wysokości 0% początkowej RRSO dla zakupów przez 15 miesięcy, a następnie bieżąca RRSO w wysokości 14,99% – 23,74% zmiennej RRSO; Chase nie nalicza odroczonych odsetek od salda, jeśli nadal spłacasz je po zakończeniu okresu promocyjnego. Wady Chase Freedom Flex℠

                • Musisz zdecydować się na 5% kategorie bonusowe co kwartał, aby zdobyć dodatkowe nagrody, co może być kłopotliwe; Oto jak to działa.
                • Zawiera kwartalny limit wydatków wynoszący 1500 $ na 5% premii (po osiągnięciu tego limitu zarobisz 1% w tych kategoriach).Brak korzyści związanych z lojalnością w sklepie, takich jak te, które można uzyskać za pomocą karty kredytowej sklepu.Śledzenie wszystkich kategorii nagród może być skomplikowane. Werdykt

                 Chase Freedom Flex℠ nie jest kartą sklepową, ale nagrody bonusowe specyficzne dla sklepu sprawiają, że warto ją rozważyć. Historycznie rzecz biorąc, karta zawierała znanych sprzedawców detalicznych w rotujących 5% kategoriach bonusów, w tym Walmart i Amazon.com. Pozostałe 5% kategorii to restauracje, sklepy spożywcze i stacje benzynowe. Robiąc zakupy w głównych sklepach internetowych za pośrednictwem centrum handlowego Chase, możesz również zgarnąć dodatkowe nagrody.

                 Chase Freedom Flex℠ nie zapewnia niektórych korzyści lojalnościowych, które oferuje wiele kart ze znakiem firmowym, takich jak bezpłatna dostawa przy zakupach online lub nieograniczone 5% nagrody. Ale w porównaniu z innymi kartami sklepowymi jej nagrody są znacznie bardziej wszechstronne.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy