Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni online roku 2020

Author:
17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.

Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 30 września 2020 /
 • 4 minuty czytania

SDI Productions / Getty Images

Podziel się tą stroną

Dzielić

W Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

Rzetelność redakcyjna

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

Kluczowe zasady

Cenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

Niezależność redakcyjna

Redakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby zapewnić, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

Jak zarabiamy pieniądze

Masz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy zapewnić Ci wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą wpływać na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

Aby określić najlepszych pożyczkodawców hipotecznych online, Bankrate porównał ponad 50 instytucji finansowych, w tym te, które są całkowicie cyfrowe (bez lokalizacji oddziałów) i te, które są obecne online i fizycznie. To porównanie oparliśmy na głębokości oferowanych przez nich usług online, w tym na zdolności pożyczkobiorców do:

 • Złóż wniosek o pożyczkę online
 • Czatuj ze wsparciem w czasie rzeczywistym
 • Sprawdź stan swojej pożyczki (za pośrednictwem aplikacji lub portalu internetowego)
 • Podpisz elektronicznie

Oceniliśmy również pożyczkodawców na podstawie dostępu do narzędzi online, takich jak kalkulator do szacowania spłaty kredytu hipotecznego, centrum edukacyjne lub słowniczek warunków kredytu hipotecznego, a także pod kątem dodatkowych kwestii, takich jak zasięg firmy i oferty pożyczek.

Na podstawie tych kryteriów wyróżnili się następujący kredytodawcy. Poniżej wymieniliśmy je w kolejności alfabetycznej.

Najlepsi pożyczkodawcy kredytów hipotecznych

AmeriSave Mortgage Corporation

AmeriSave Mortgage Corporation jest internetowym pożyczkodawcą hipotecznym posiadającym licencję w 49 stanach i Waszyngtonie, z szeregiem ofert pożyczek obejmujących:

 • Zakup i refinansowanie
 • Pożyczki konwencjonalne
 • Pożyczki Jumbo
 • Pożyczki FHA, USDA i VA

Jako internetowy pożyczkodawca hipoteczny AmeriSave Mortgage Corporation oferuje wstępną kwalifikację online w ciągu trzech minut, a także wygodne usługi online, takie jak czat, podpis elektroniczny / przesyłanie plików i śledzenie statusu pożyczki. Na stronie internetowej AmeriSave firma ma kalkulatory, dzięki którym pożyczkobiorcy mogą łatwo ocenić ich przystępność cenową, czy kupić lub wynająć, jaka jest spłata kredytu hipotecznego lub potencjalne oszczędności w refinansowaniu, a także Centrum wiedzy o kredytach hipotecznych zbudowane z artykułów edukacyjnych i filmów.

Lepszy

Better (znany również jako Better.com i Better Mortgage) to internetowy pożyczkodawca hipoteczny posiadający licencję w 44 stanach w USA. Produkty pożyczkowe firmy obejmują:

 • Zakup i refinansowanie
 • Pożyczki konwencjonalne
 • Pożyczki FHA

Firma Better nie oferuje obecnie pożyczek VA. Firma posiada proces wstępnej akceptacji online, zakończony w ciągu trzech minut, a także wsparcie czatu i możliwość dodawania dokumentów, podpisywania dokumentów elektronicznych i sprawdzania stanu kredytu. Narzędzia internetowe firmy Better obejmują kalkulatory przystępności cenowej, amortyzacji i refinansowania, obszerny słownik warunków dotyczących właścicieli domów i kredytów hipotecznych oraz centrum zasobów dla pożyczkobiorców.

Gwarantowana stawka

Gwarantowana stopa procentowa jest zarówno tradycyjnym, jak i internetowym pożyczkodawcą hipotecznym, dostępnym we wszystkich 50 stanach w USA. Oferta pożyczek obejmuje:

 • Zakup i refinansowanie
 • Pożyczki konwencjonalne
 • Pożyczki Jumbo
 • Pożyczki FHA, USDA i VA

Pomimo fizycznej obecności, gwarantowana stawka oferuje wstępne zatwierdzenie online, a także inne pożądane usługi cyfrowe, takie jak śledzenie pożyczek. Firma opracowała również FlashClose (SM) eClosing, która umożliwia podpisywanie elektroniczne przed datą zamknięcia, a także aplikację GR Loans, która umożliwia ubieganie się o pożyczkę, porównywanie ofert i ofert oraz nie tylko. Jego usługi online obejmują kalkulatory, centrum wiedzy oraz badania i zasoby dotyczące rynku mieszkaniowego.

Hipoteka rakietowa

Rocket Mortgage, cyfrowe ramię hipoteczne Quicken Loans, jest dostępne we wszystkich 50 stanach w USA, a rodzaje pożyczek obejmują:

 • Zakup i refinansowanie
 • Pożyczki konwencjonalne
 • Pożyczki Jumbo
 • Pożyczki FHA i VA

Dzięki Rocket Mortgage możesz złożyć wniosek online zarówno wtedy, gdy chcesz uzyskać wstępną kwalifikację, jak i kiedy nadejdzie czas na złożenie oferty i uzyskanie finansowania. Podobnie jak inni pożyczkodawcy hipoteczni online, Rocket Mortgage obsługuje czat i funkcje podpisywania elektronicznego, a także ma aplikację z listami kontrolnymi, powiadomieniami push, konfiguracją automatycznej płatności i nie tylko. Jego narzędzia internetowe obejmują Centrum edukacji z informacjami na temat zakupu lub refinansowania pożyczki.

Truist

Truist, stacjonarny i internetowy pożyczkodawca hipoteczny, powstał z połączenia BB&T i SunTrust Bank, rozszerzając zasięg firmy do 47 stanów w USA. Do produktów hipotecznych Truist należą:

 • Zakup i refinansowanie
 • Pożyczki konwencjonalne
 • Pożyczki Jumbo
 • Pożyczki FHA, USDA i VA

Dzięki lokalizacjom oddziałów Truist może łączyć osobistą interakcję z wygodą usług online, w tym możliwością ubiegania się o pożyczkę (lub wstępnej kwalifikacji) i otrzymywania aktualizacji statusu pożyczki. Obecnie możesz korzystać z aplikacji BB&T lub SunTrust w celu uzyskania dostępu ze swoich urządzeń, a firma ma również unikalny kurs CreditSmart dla kupujących w domu, prowadzony online, który może pomóc Ci zakwalifikować się do kredytu hipotecznego z niższą spłatą.

Co to jest kredyt hipoteczny online?

Kredyt hipoteczny online to pożyczka mieszkaniowa udzielona przez pożyczkodawcę całkowicie online, z kompleksowym doświadczeniem cyfrowym od złożenia wniosku do zamknięcia, lub przez firmę stacjonarną z lokalizacjami osobistymi i usługami online.

W ostatnich latach wiele banków rozwinęło swoje możliwości, aby uwzględnić cyfrową platformę hipoteczną, ale większość kredytów hipotecznych pochodzi również od instytucji pozabankowych. Instytucje pozabankowe obejmują firmy takie jak creditDepot i Quicken Loans, a banki obejmują znane marki, takie jak Bank of America i Wells Fargo.

Oprócz cyfrowych pożyczkodawców, którzy są online lub mają hybrydową obecność online i fizyczną, istnieją również cyfrowi brokerzy kredytów hipotecznych, tacy jak Morty i Sage, którzy pomagają pożyczkobiorcom w całym procesie pożyczkowym, w tym w znajdowaniu produktów pożyczkowych i stawek. Dla pożyczkobiorców, którzy są nowicjuszami w zakupie lub refinansowaniu, ci brokerzy mogą być dobrym miejscem do rozpoczęcia.

Jak działa kredyt hipoteczny online?

W przypadku kredytu hipotecznego online wszystkie lub wiele etapów procesu kredytowego można przeprowadzić elektronicznie, za pośrednictwem aplikacji lub portalu internetowego. Te kroki mogą obejmować:

 • Wstępne zatwierdzenie lub kwalifikacja wstępna
 • Przesyłanie aplikacji i dokumentów
 • Obsługa i gwarantowanie kredytów
 • Zamknięcie (czasami nazywane „eClosing)

Dzięki usprawnieniu tych kroków – aw przypadku pożyczkodawcy cyfrowego – brakowi biur i kosztów ogólnych – kredyty hipoteczne online mają zwykle niższe stawki i koszty ogólne, co może zaoszczędzić tysiące pożyczkobiorców.

Jak wybrać najlepszego pożyczkodawcę hipotecznego online

Uzyskanie finansowania na zakup domu to proces, dlatego wielu pożyczkobiorców przyciąga pożyczkodawców online po prostu ze względu na wygodę, wydajność i szybkość. Są to ważne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, szukając najlepszego pożyczkodawcy hipotecznego online, ale ważne jest również, aby porównać koszty w swojej indywidualnej sytuacji i poświęcić czas na przeczytanie recenzji pożyczkodawców, aby dowiedzieć się, czego można się spodziewać po doświadczeniach online.

Porównując pożyczkodawców cyfrowych, zwróć uwagę na:

 • Rodzaje pożyczek, które oferują
 • Wymagania dotyczące kredytu i zaliczki
 • Opłaty za złożenie wniosku i za przygotowanie
 • Blokada kursu i inne korzyści
 • Jakie opcje pomocy są dostępne

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy