Jak wysłać bitcoiny z Binance do Coinbase

Author:
17 lutego 2021
Category: Jeśli Chodzi

Coinbase to najpopularniejszy na świecie sposób kupowania głównych kryptowalut przez początkujących; jednak istnieje bardzo ograniczona liczba dostępnych kryptowalut do zakupu. Binance oferuje setki dostępnych kryptowalut do handlu, ale NIE pozwala użytkownikom na zdeponowanie / handel walutami fiducjarnymi (takimi jak USD i EUR). Dlatego często sensowne jest, aby inwestorzy kryptowalut używali kombinacji Coinbase i Binance.

W tym przewodniku pokażemy jak przenieść Bitcoin (lub Ethereum) z Coinbase do Binance . Po dokonaniu wpłaty omówimy również pokrótce, jak korzystać z giełdy Binance.

Jak przenieść Bitcoin lub Ethereum na Binance

Poniżej możesz zobaczyć krok po kroku, jak wysłać Bitcoin z Coinbase do Binance. Ten przewodnik zakłada, że ​​masz już skonfigurowane konto Coinbase. Jeśli nie, zapoznaj się z naszym samouczkiem i recenzją Coinbase, aby uzyskać pomoc w rozpoczęciu.

1) Utwórz konto BinanceJeśli nie masz jeszcze konta Binance, pierwszym krokiem jest rejestracja. Wszystko, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o dane osobowe, to Twój adres e-mail. Musisz potwierdzić ten adres e-mail, zanim będziesz mógł zalogować się do giełdy.

2) Znajdź swój adres depozytuPo zalogowaniu się na swoje konto Binance znajdź stronę „Depozyty (w sekcji „Fundusze w menu głównym). Tutaj możesz wyszukać Bitcoin lub Ethereum.

Po wybraniu krypto, które chcesz zdeponować, skopiuj wyświetlony adres.

3) Wyślij swój Bitcoin lub Ethereum do Binance z CoinbaseZaloguj się do Coinbase, a następnie kliknij kartę „Konta. Wybierz portfel Coinbase, z którego chcesz wysyłać – Bitcoin lub Ethereum. Kliknij przycisk „Wyślij pod monetą, którą chcesz wysłać.

Pamiętaj, aby wybrać odpowiedni typ portfela. Na przykład, jeśli zdecydowałeś się zdeponować Ethereum na Binance, pamiętaj, aby wysłać Ethereum, a nie Bitcoin.

Teraz skopiuj i wklej adres depozytu z Binance do Coinbase. Upewnij się, że adres został poprawnie skopiowany!

Musisz także podać kwotę, którą chcesz wysłać.

Przetworzenie wpłaty po wysłaniu zajmuje zwykle 20-30 minut. Ten czas różni się w zależności od kryptowaluty, zapłaconych opłat i przeciążenia łańcucha blokowego w momencie transferu.

4) Kup kryptowalutę na BinancePo zakończeniu transferu z Coinbase do Binance, możesz kupić kryptowalutę. W sekcji „Wymiana w menu wybierz opcję „Podstawowe.

Po prawej stronie ekranu giełdy zobaczysz wybór par handlowych. Wybierz BTC, jeśli zdeponowałeś Bitcoin lub ETH, jeśli zdeponowałeś Ethereum. Następnie użyj paska wyszukiwania, aby znaleźć kryptowalutę, którą chcesz kupić.

W tym przykładzie kupimy Cardano ADA za pomocą Bitcoin na stronie handlu ADA / BTC.

Dostępne są trzy różne typy transakcji: Limit, Rynek i Stop-Limit.

Zlecenia kupna z limitem wymagają podania kwoty, którą chcesz kupić, i maksymalnej ceny, jaką chcesz zapłacić. Zlecenia rynkowe wymagają jedynie podania kwoty, którą chcesz kupić, a następnie giełda automatycznie realizuje Twoje zlecenie po najlepszej dostępnej cenie.

O ile nie kupujesz dużej ilości danej kryptowaluty na rynku o niewielkim wolumenie, zlecenie rynkowe jest prawdopodobnie najlepszą opcją. Po prostu wprowadź kwotę, którą chcesz kupić, i kliknij przycisk „Kup.

Dołącz do NOWEGO Unhashed Telegram lub śledź Unhashed na Twitterze, aby uzyskać najnowsze aktualizacje wiadomości o kryptowalutach!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy