Gdzie Bitcoin się skończy?

Author:
17 lutego 2021
Category: Całym Świecie

Cena bitcoinów wynosi teraz 5000 USD. Kondolencje, jeśli kupiłeś za 20 000 $. Pytanie brzmi, jak daleko spadnie i jak kupić dno?

Oto gdzie jesteśmy, pisząc:

Cena bitcoina w ciągu ostatnich dwóch lat

Uważam, że na każdym wykresie zawsze należy szukać tego, co oczywiste. Więc to jest trend:

Trend spadkowy ceny Bitcoina

Nie oznacza to, że zbliża się do zera, tylko, że jest to droga, na której znajduje się cena bitcoina. Dopóki materialnie nie opuści tego szlaku, opada.

Następne pytanie, na które musisz odpowiedzieć: czy bitcoin ma przyszłość? Niektórzy twierdzą, że tak nie jest, ale myślę, że tak i powinienem pomyśleć, że ty też. Wszystko, co musimy zrobić, to znaleźć dno i kupić.

Zaczyna się od niesamowitego zespołu

Portfele zabezpieczone z obligacjami pośrednimi, mówi strateg

Pozycjonowanie stałego dochodu na to, co nadejdzie

Podajmy kilka sugestii:

Szukasz odpowiedniej ceny, aby kupić Bitcoin: kilka sugestii za niską cenę

Ponownie, żaden z tych poziomów nie jest przeznaczeniem, są to tylko obszary, w których rynek odczuwał równowagę w przeszłości. W związku z tym można by oczekiwać, że te poziomy będą co najmniej stanowić potencjalne punkty spoczynku lub dno podczas upadku.

Dna bardzo rzadko mają kształt litery V; mają zwykle kształt litery W, więc szukamy tego:

Szukasz odpowiedniej ceny, aby kupić Bitcoin: dna mają zwykle kształt litery W.

Miejsce, w którym umieściłem to W, to tylko przykład, rodzaj najlepszego przypuszczenia, ale ma ono pokazać, jak prawdopodobnie będzie wyglądać dno.

Możesz grać na dnie na wiele sposobów. Mógłbym kupić kawałek na każdym niższym poziomie lub spróbować kupić ostatnią nogę W.

Kupowanie ostatniej nogi jest dużo bezpieczniejsze, ale wymaga dużo większej samokontroli. Dno nie nastąpi z dnia na dzień, ponieważ W będzie musiało się uformować. Może to pomóc przy wejściu, jeśli chcesz po prostu kupić bitcoin na raz. Najprawdopodobniej zrobię to, uśredniając w.

Ostatecznie, tak jak w przypadku wszystkich inwestycji, grasz procentami. Gdy cena spada, procenty, które zbliżasz się do dna, rosną, o ile uważasz, że aktywa mają przyszłość, co w końcu nie ma wielu aktywów, zwłaszcza w przypadku akcji. Gdy cena spada, powinieneś był kupować, aby uzyskać dobry rozrzut w czasie, aby uzyskać solidną średnią. Lepiej kupić późno niż wcześnie. Tak długo, jak kupujesz w pobliżu podstawy W, jesteś w dobrej formie.

Tak długo, jak utrzymuje się obecny trend, bitcoin spada, a kiedy trend się załamie, może być za wcześnie, aby wskoczyć zbyt mocno. Przypomina to tak Nasdaq w awarii dotcomu, że dobrze jest użyć go jako przewodnika po tym, co się dzieje:

Nasdaq podczas awarii dotcomu

Jak powiedział Mark Twain, historia się nie powtarza, ale rymuje.

Jestem dyrektorem generalnym strony internetowej poświęconej akcjom i inwestycjom ADVFN. Oprócz prowadzenia wiodącej witryny internetowej rynków finansowych w Europie i Ameryce Południowej, jestem płodnym pisarzem finansowym. ja

Jestem dyrektorem generalnym strony internetowej poświęconej akcjom i inwestycjom ADVFN. Oprócz prowadzenia wiodącej witryny internetowej rynków finansowych w Europie i Ameryce Południowej, jestem płodnym pisarzem finansowym. Napisałem kolumnę giełdową dla WIRED – w której opisałem mnie jako „Market Maven – i regularnie publikuję w wielu publikacjach finansowych na całym świecie. Pisałem dla takich tytułów jak: Working Money, Active Trader, SFO i Technical Analysis of Stocks & Commodities w USA i pisałem dla prawie każdej krajowej gazety w Wielkiej Brytanii. W ciągu ostatnich kilku lat zostałem pisarzem thrillerów finansowych i właśnie opublikowałem swój pierwszy tytuł non-fiction: 101 sposobów na wyłonienie zwycięzców giełdowych. Znajdź mnie tutaj w US Amazon. Będziesz mnie również regularnie widzieć w CNBC, CNN, SKY, Business News Network i BBC, przedstawiając moje spojrzenie na rynki.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy