Country Director NGO Jobs – Farm Africa

Author:
17 lutego 2021
Category: Złożyć Wniosek

Stanowisko: Dyrektor krajowy Organizacja: Farm Africa Duty Station: Kampala, Uganda z licznymi podróżami krajowymi i.

Pośrednictwo pracy menedżera ds. Zgodności – Bank of India (U) LtdOrganizacja: Bank of India (U) Ltd

Posterunek dyżurny: Kampala, Uganda

Bank of India Uganda Limited został zarejestrowany w Ugandzie w 2011 roku, a licencja została udzielona przez Bank of Uganda w dniu 13.03.2012 zgodnie z ustawą o instytucjach finansowych z 2004 roku. Bank of India (Uganda) Limited oficjalnie rozpoczął działalność 18 czerwca 2012 roku otwierając swój pierwszy oddział w Kampali-Ugandzie. Oferujemy szeroki wybór bankowości osobistej i korporacyjnej, natychmiastowych przelewów środków i lukratywnych produktów walutowych, które można dodatkowo dostosować do wymagań klientów. Nasz bank jest spółką zależną w całości należącą do Bank of India, jednego z największych banków sektora publicznego w Indiach, założonego w 1906 roku, posiadającego doświadczenie w bankowości i ponad 100-letnią tradycję.

Kluczowe obowiązki i odpowiedzialność:

  • Opracowywać i nadzorować systemy kontroli w celu zapobiegania naruszeniom wytycznych prawnych i polityk wewnętrznych lub radzenia sobie z nimi
  • Oceniaj skuteczność kontroli i stale je ulepszajOkresowo weryfikuj procedury, raporty itp., Aby zidentyfikować ukryte ryzyko lub problemy z niezgodnościąTworzenie, modyfikowanie i wdrażanie polityk BOIUL. Współpracuj z doradcami korporacyjnymi i wszystkimi działami w celu monitorowania egzekwowania standardów i przepisów.Oceń przyszłe przedsięwzięcia biznesowe, aby zidentyfikować potencjalne ryzyko braku zgodności. W razie potrzeby przejrzyj pracę współpracowników, aby zidentyfikować problemy ze zgodnością i zapewnij porady lub szkolenia.Śledź na bieżąco zmiany regulacyjne w firmie lub poza nią, a także zmieniające się najlepsze praktyki w zakresie kontroli zgodnościPrzygotuj odpowiednio raporty dla kierownictwa wyższego szczebla i zewnętrznych organów regulacyjnychMonitoruj i zapewniaj zgodność z wytycznymi KYC i wytycznymi dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzyKwalifikacje, umiejętności i doświadczenie:

    • Idealny kandydat powinien posiadać tytuł licencjata / licencjata z prawa, finansów, administracji biznesowej lub pokrewnej
    • Przynajmniej pięć lat doświadczenia w pracy jako specjalista ds. Zgodności w renomowanej organizacji jest KONIECZNE.Udokumentowane doświadczenie jako menedżer ds. Zgodności w SFI.Dogłębna znajomość norm i przepisów branżowych.Doskonała znajomość procedur sprawozdawczych i ewidencji Umiejętność biznesowa połączona z przywiązaniem do legalnościUmysł analityczny zdolny dostrzec zawiłość procedur i przepisówDoskonałe umiejętności komunikacyjneCertyfikowany specjalista ds. Zgodności to plusJak złożyć wniosek:

      Wszyscy zakwalifikowani kandydaci powinni złożyć swoje aplikacje wraz z CV osobiście w dziale HR, Bank of India (U) Ltd, Head Office, Plot 37 Jinja Road obok National Water Offices, Kampala lub e-mailem na adres [email protected] .moneta

      Termin: 30 września 2020 do godziny 14:00