Co to jest program do pakowania kredytów hipotecznych?

Author:
17 lutego 2021
Category: Będziesz Mieć

Cześć! Aktualizacja dotycząca mojej sytuacji jest taka, że ​​Newbury przyznało się, że popełniło błąd co do mojego raportu kredytowego i jestem – tak mi się wydawało – czysty, ale mimo wszystko powiedzieli nie.

Dzieje się tak, ponieważ mój OH ma zadowoloną CCJ od 2001 r. I zaległą płatność w 2004 r., Rozliczoną zwrotem.

Tak więc mój doradca hipoteczny twierdzi, że był w kontakcie z firmą zajmującą się sprzedażą kredytów hipotecznych i otrzymał za pośrednictwem poczty elektronicznej umowę główną. Teraz muszą ponownie sprawdzić zdolność kredytową i powinniśmy otrzymać wynik w ciągu 24-48 godzin.

Chodzi tylko o to, że nie mam pojęcia, czym jest lub robi pakiet kredytów hipotecznych!

Wielkie dzięki, CC x

Odpowiedzi

Paczka kredytów hipotecznych, trudna do opisania, ale są to firmy, które są pośrednikami między brokerami a pożyczkodawcami. robią wszystko to, co pożyczkodawca by zrobił, zlecając wycenę itp., sprawdzali dokumenty i doprowadzali hipotekę do etapu oferty. Są czasami używane przez brokerów z trudnymi do umieszczenia sprawami. Ponieważ zwykle koncentrują się na określonej liczbie pożyczkodawców, pracownicy pakującego mają dogłębną wiedzę na temat produktów pożyczkodawców, wymagań i postaw wobec pewnych rzeczy. Są opłacane przez pożyczkodawcę po zakończeniu, a część płatności trafia do brokera.

Nie mogę zrozumieć, że jeśli twój partner miał tylko jedno CCJ i jedną domyślną, dlaczego wysłałby go do pakującego w pierwszej kolejności, chyba że masz zwykłą sytuację. Z jednym CCJ i domyślnymi pożyczkodawcami, takimi jak Leeds Building Society i Chelsea Building Society, nadal byliby szczęśliwi, gdyby zaakceptowali twoją firmę, więc jeśli spróbuje umieścić cię u pożyczkodawcy sub-prime, być może rozważę skorzystanie z innego brokera, który wie, co robią.

Większość firm zajmujących się pakowaniem może również chcieć pobierać jakąś opłatę maklerską za swoje zaangażowanie lub otrzymywać zwiększoną prowizję od niektórych pożyczkodawców.

Niekoniecznie zapewnią Ci wyniki pozyskiwania, więc nigdy nie będziesz mieć całkowitej pewności, że otrzymujesz najlepszy produkt dla siebie.

Osobiście nie lubię korzystać z domów do pakowania i korzystałem z nich tylko kilka razy w mojej karierze hipotecznej. Lubię mieć kontrolę i niezależność w prowadzeniu sprawy.

Szybkie linki

DARMOWY e-mail oszczędzający pieniądze

Pobierz tębezpłatną cotygodniową wiadomość e-mailpełną ofert, przewodników i bez spamu

Narzędzia i kalkulatoryTani klub energetycznyZapewniamy najtańszą taryfę

Kwalifikowalność pożyczekWszystkie najlepsze niezabezpieczone pożyczki osobiste

Kwalifikowalność karty kredytowejNarzędzia dla różnych typów kart kredytowych i zakupów

Najlepsze zakupy hipotecznePorównuje tysiące kredytów hipotecznych

Kalkulator hipotecznyOsiem rachunków za wszystkie kwoty kredytu hipotecznego

Bezpłatne narzędzie do składania skargResolver – zautomatyzowany system reklamacji

Jak działa ta witrynaUważamy, że ważne jest, abyś zrozumiał mocne strony i ograniczenia witryny. Jesteśmy dziennikarską witryną internetową i staramy się zapewnić najlepsze przewodniki, wskazówki, narzędzia i techniki dotyczące oszczędzania pieniędzy, ale nie możemy zagwarantować, że będą doskonałe, więc pamiętaj, że korzystasz z informacji na własne ryzyko i nie możemy przyjąć odpowiedzialności, jeśli coś poszło źle.

  • Te informacje nie stanowią porady finansowej, zawsze przeprowadź własne badania, aby upewnić się, że są one odpowiednie dla konkretnych okoliczności i pamiętaj, że koncentrujemy się na stawkach, a nie usługach.

  • Zgodnie z ogólną polityką nie badamy wypłacalności wspomnianych firm (jakie jest prawdopodobieństwo, że zbankrutują), ale istnieje ryzyko, że każda firma może walczyć i rzadko jest upubliczniana, dopóki nie będzie za późno (patrz rozdział 75 przewodnik dotyczący ochrony wskazówki).
  • Zwróć uwagę, chociaż zawsze staramy się podawać dokładne informacje o produkcie w momencie publikacji, niestety cena i warunki produktów i ofert mogą być później zmienione przez dostawcę, więc najpierw sprawdź dokładnie.

  • Często podajemy linki do innych witryn internetowych, ale nie możemy odpowiadać za ich zawartość.

    Zawsze pamiętaj, że każdy może publikować posty na forach MSE, więc może się to bardzo różnić od naszej opinii.MoneySavingExpert.com jest częścią MoneySuperMarket Group, ale jest całkowicie niezależna od redakcji. Jej postawa stawiania konsumentów na pierwszym miejscu jest chroniona i zapisana w prawnie wiążącym Kodeksie redakcyjnym MSE.

    Więcej narzędzi zMartin Lewis jest zarejestrowanym znakiem towarowym należącym do Martin S Lewis.

    We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy