Co to jest FUD?

Author:
17 lutego 2021
Category: Ciągu Ostatnich

Co to jest FUD? Bitcoin miał miesiące hossy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, wielokrotnie przekraczając granicę 12 000 USD. Jednak za każdym razem, gdy się przez niego przebijał, był następnie wypychany z powrotem w dół, umieszczając go w możliwej pętli sprzężenia zwrotnego FUD. W tym artykule zagłębimy się głębiej w to, co według nas dzieje się obecnie na rynku.

Tak więc w przestrzeni kryptograficznej krążyło dużo FUD. FUD oznacza strach, niepewność i wątpliwości. FUD działa jako odzwierciedlenie nastrojów rynkowych zawsze, gdy następuje duża zmiana cen. Przy okazji, jeśli chcesz sprawdzić więcej terminów kryptograficznych, możesz zapoznać się z naszym artykułem tutaj: https://genesisblockhk.com/12-terms-all-crypto-lovers-should-know/.

Wracając do FUD, FUD występuje dość często, gdy rynek przeżywa hossę. Kiedy ceny rosną, często dzieli się inwestorów na dwie kategorie: jedną grupę stanowią inwestorzy, którzy uważają, że cena będzie nadal rosła, a drugą grupę stanowią ci, którzy obawiają się zawyżonych cen. I oczywiście jest też grupa ludzi, którzy nie posiadają żadnych i nie chcą ich przegapić. Jak myślisz, jacy inwestorzy dominują obecnie na rynku? Zostaw komentarz poniżej!

Analiza rynku:

Według analizy firmyChainanalysiszajmującej się analiząblockchainuważają, że sprzedający są na czele, ale ich dynamika powoli słabnie. Niedawne spadki, w których bitcoin spadł z 12000 USD do 10500 USD w mniej niż 24 godziny, pokazują niepewność na rynku.Chainanalysis zagłówny ekonomista Philip Gradwell, zanotował wyraźny oświadczenie mówiące, że ostatnie zmiany cen nie pomagają wykazuje żadnych tendencji, ale na pewno pokazuje, że minęło szczyty cen. Stąd na obecnym rynku nadal panuje duża niepewność.

Od czasu spadku cen bitcoinów ilość bitcoinów wpływających na giełdy osiągnęła najwyższy poziom od lipca. x spójrz na kilka wykresów, aby zobaczyć, jak zmieniła się podaż Bitcoina.

Jak widać na powyższym wykresie, ilość bitcoinów przechowywanych na giełdach wzrosła 31 sierpnia. Sugeruje to, że więcej uczestników chce sprzedawać niż kupować.

W międzyczasie intensywność handlu była stosunkowo taka sama, bez nadmiernych obrotów. To sygnalizuje dużą niepewność na rynku i być może obecna cena jest zbyt wysoka dla niektórych konserwatywnych kupujących, którzy zamiast tego wolą trzymać gotówkę. W każdym razie nie ma znaczenia, do której grupy należysz, ponieważ wciąż istnieje nadwyżka podaży Bitcoin. Z raportu wynika, że ​​większość tych sprzedawców Bitcoin to ci, którzy trzymali się mniej niż 6 miesięcy do jednego roku. A jeśli o tym pomyślisz, jeśli po prostu kupiłeś Bitcoin na początku tego roku, osiągnąłbyś 52% zysku. Dlatego wielu inwestorów chce zgarnąć ten krótkoterminowy zysk i jest to prawdopodobnie jeden z podstawowych czynników powodujących nadmierną podaż Bitcoin.

Jak długo potrwa FUD?

Chociaż nie jest jasne, jak długo będzie trwał ten FUD. Wiemy, że coraz więcej osób wskakuje na modę Bitcoin. Najbardziej klasyczny przykład tego miał miejsce w Hongkongu, gdzie wiele innych firm kryptograficznych próbowało skopiować popularną reklamę na pierwszej stronie w Apple Daily, jak widać poniżej.

FUD z innymi kryptowalutami?

Co więcej, to nie tylko Bitcoin został otoczony tym całym FUDem. Inne popularne kryptowaluty, takie jak Ethereum i Mantra DAO, nowa platforma DeFi, również doświadczyły wielu FUD. Zaledwie tydzień po debiucie OM, rodzimej waluty Mantra DAO, OM znalazł się na 11 największych scentralizowanych giełdach, a wiele z nich to bezpłatne listy, spełniające wymagania społeczności. Nawet dzisiaj OM pozostaje jedną z 10 monet o największym wolumenie na Uniswap. Zaledwie w ciągu pierwszych 24 godzin notowania transakcje tokenami OM stanowiły ponad 10% WSZYSTKIEGO wolumenu uniswap! Chociaż nie oznacza to, że token jest przewartościowany, pokazuje wiele FUD otaczających inne kryptowaluty.

Mimo że Bitcoin istniał od ostatniego kryzysu finansowego w 08 ’, wydaje się, że bycze tempo Bitcoina dopiero się zaczyna, a jego przyszłość zdecydowanie rysuje się w jasnych barwach. Zanim podejmiesz decyzję o zakupie kryptowalut, zrób własne badania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kryptowalutach, zapoznaj się z naszymi innymi artykułami!

BiuletynOpcje warte 90 tys. BTC wygasają dzisiajPo tym, jak został obciążony głównie spadkiem makro, BTCUSD kończy tydzień na przyzwoitym wzroście. Trochę za wcześnie, aby nazwać to odsprzęganiem, ale

Co to jest SakeSwap?SakeSwap, protokół AMM, zapewnia wychwytywanie poślizgu handlowego i skuteczniejszy mechanizm motywacyjny. TVL na Uniswap osiągnął 2,14 miliarda dolarów, co oznacza

Co to jest REVV?REVV to wymienna kryptowaluta stworzona na blockchainie Ethereum. Zamienny token to zasób, który jest wymienny z dowolnym innym tokenem

Jak korzystać z UniswapCzy słyszałeś o popularnej giełdzie opartej na Ethereum o nazwie Uniswap? Ten artykuł dotyczy korzystania z Uniswap. Uniswap to zdecentralizowana wymiana

Blok WOOTRADE X GenesisDziś z radością ogłaszamy kolejne partnerstwo z WOOTRADE X Genesis Block. WOOTRADE jest czynnikiem burzącym rosnącą popularność zautomatyzowanego tworzenia rynków (AMM)

BTCUSD wraca do testowania poziomu 11kBTCUSD wraca do testowania poziomu 11k. Niewielka ilość LONG weszła ponownie, gdy OI nieznacznie tyka. Pozytywne działanie pochodzi z Microstrategy

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy