Co to jest czek priorytetowy w banku

Author:
17 lutego 2021
Category: Uzyskać Więcej

Brak opłaty Union Bank za dostęp do bankomatów na całym świecie oraz nieograniczone rabaty od dopłat do bankomatów spoza Union Bank.

Zarabiaj zainteresowanie i ciesz się dedykowaną obsługą

Oprocentowane konto czekowe z dedykowaną obsługą klienta i nieograniczoną dostawą czeków osobistych w ramach Priority Banking.

Specjalne stawki relacji

Preferowane stawki relacji w przypadku ofert produktów depozytowych.

Przeczytaj nasz przewodnik po produktach, aby uzyskać więcej informacji o tym koncie.

Podstawowe cechy

Karta debetowa z portfelem cyfrowym

Karta debetowa Union Bank® Debit Mastercard® z obsługą zbliżeniową zapewnia wygodny i bezpieczny sposób uzyskiwania dostępu do pieniędzy oraz dokonywania płatności i zakupów za pomocą ApplePay®, GooglePay i Samsung Pay.®

Bankowość cyfrowa

Bezpiecznie i wygodnie sprawdzaj saldo konta, przelewaj środki i czeki depozytowe – wszystko z urządzenia mobilnego.

Stawki Priority Banking®

Dodatkowe informacje o koncie czekowym

Opłaty miesięczne i bankomatowe

33 USD za debet za każdy debet / pozycję, niezależnie od tego, czy zapłacono (pozycja w rachunku bieżącym zapłacona), czy zwrócono (pozycja w rachunku bieżącym zwrócona), gdy na koncie jest niewystarczające dostępne saldo lub za pośrednictwem usługi ochrony w rachunku bieżącym. Nie więcej niż 5 debetów zostanie obciążonych opłatą za debet w ciągu jednego dnia (maks. 165 USD dziennie). Opłaty mające zastosowanie do sald przekroczonych w wysokości 5,00 USD lub więcej.

Opłata za ciągły debet w rachunku bieżącym w wysokości 6 USD za każdy dzień roboczy pobierana począwszy od siódmego dnia kalendarzowego, w którym konto jest stale obciążane jakimkolwiek limitem debetowym; Maksymalnie 30 USD za każdy okres utrzymywania debetu.

Opłata za przelew zabezpieczenia w rachunku bieżącym 0 USD w przypadku połączenia z kwalifikującym się rachunkiem czekowym, rynkowym lub oszczędnościowym.

Zobacz Opcje debetu, aby uzyskać informacje na temat usług debetu, które mogą mieć niższy całkowity koszt niż opłaty za debet.

Dowiedz się więcej o opcjach debetu w rachunku bieżącym.

Informacje o karcie debetowej

Karta debetowa Union Bank® Debit Mastercard® z obsługą zbliżeniową zapewnia wygodny i bezpieczny sposób dostępu do pieniędzy i dokonywania płatności. Szybkie i łatwe robienie zakupów online, telefonicznie lub w milionach punktów handlowych na całym świecie.

Płać rachunki przez telefon lub online.

Rób zakupy wszędzie tam, gdzie akceptowane są Apple Pay®, Google Pay lub Samsung Pay®. Dowiedz się, jak dodać kartę.

Uzyskaj dostęp do gotówki w bankomatach na całym świecie.

Przeczytaj regulamin konta tutaj.

Często Zadawane Pytania

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące konta czekowego tutaj.

Znajdź wszystkie formularze i informacje o sporze tutaj.

W Union Bank łatwo jest zamówić czeki online, telefonicznie lub w oddziale.

Online – odwiedź deluxe.com, aby złożyć zamówienie, wyświetlić historię zamówień, zweryfikować status zamówienia, zmienić projekty czeków i nie tylko.

Telefon – zadzwoń pod numer 1-800-238-4486, aby zamówić czeki lub zmienić adres i nazwisko.

Oddział – odwiedź najbliższy oddział Union Bank, aby zamówić nowe czeki, zmienić kolejność czeków, zmienić adres lub nazwisko i nie tylko.

Szczegółowe informacje o koncie oraz warunki i zasady regulujące nasze rachunki depozytowe można znaleźć w naszym Przewodniku po priorytetowych usługach bankowych, Ujawnieniu informacji o kontach osobistych i usługach i umowie oraz Taryfie opłat za konta osobiste . Konta otwarte online są uważane za konta kalifornijskie, niezależnie od stanu zamieszkania.

Klikając poniższy link, opuścisz witrynę Union Bank i wejdziesz na prywatną stronę internetową utworzoną, obsługiwaną i utrzymywaną przez inną niepowiązaną firmę. Łącząc się ze stroną internetową tej prywatnej firmy, Union Bank nie promuje swoich produktów, usług ani polityk prywatności lub bezpieczeństwa. Jeśli akceptujesz towary lub usługi stron trzecich reklamowane na naszej stronie internetowej, strona trzecia może być w stanie zidentyfikować, że masz z nami relację (na przykład, jeśli oferta została złożona tylko za pośrednictwem naszej witryny).

Informacje, które ta prywatna firma gromadzi i przechowuje w wyniku Twojej wizyty w jej witrynie internetowej, oraz sposób, w jaki to robi, mogą różnić się od informacji, które gromadzi i przechowuje Union Bank. (Zapoznaj się z sekcją Prywatność i bezpieczeństwo, aby uzyskać informacje o ochronie prywatności, którą Union Bank zapewnia odwiedzającym swoją witrynę internetową). Jeśli podasz firmie informacje, ich wykorzystanie będzie podlegać polityce prywatności tej firmy. Zalecamy zapoznanie się z polityką gromadzenia informacji lub warunkami korzystania z usługi, aby w pełni zrozumieć, co gromadzi ta firma. Nie odpowiadamy za praktyki gromadzenia informacji w innych witrynach internetowych, które odwiedzasz, i zachęcamy do zapoznania się z ich polityką prywatności przed przekazaniem im jakichkolwiek danych osobowych.

Jeśli chcesz przejść do łącza docelowego, naciśnij Kontynuuj.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy