Co się stanie, gdy przekroczysz limit kredytu

Author:
17 lutego 2021
Category: Raporty Kredytowe

@ jsickz32 napisał: Zostałem

obciążony opłatą za limit na mojej ówczesnej platformie studenckiej bofa. Moja karta była prawie wyczerpana i naliczono odsetki, co spowodowało, że przekroczyłem limit. Jednak kiedyś próbowałem obciążyć mnie kwotą, która przekroczyłaby limit i karta została odrzucona. Wszystko to było w 09, kiedy miałem 18 lat.

Kilka lat temu (nie jestem pewien kiedy) BoA pozbyło się wszystkich opłat ponad limit (przynajmniej jestem prawie pewien, że otrzymałem wiadomość w tej sprawie). Wiem, ponieważ podczas trudnego patcha przekroczyłem mój limit o około 100 $. Moje doświadczenie było (podobnie jak w przypadku karty elastycznego wydatkowania, jak sądzę), gdybym był poniżej mojego limitu, każda opłata zostałaby zatwierdzona, nawet jeśli ta opłata wyniosłaby mnie powyżej (np. Zakup 50 USD paliwa za 5 USD dostępnego kredytu). Moje wysokie saldo zostało dokładnie zgłoszone, jako przekraczające moje CL. Przypuszczalnie nie miałoby to znaczenia (tak bardzo, jeśli w ogóle?), Gdyby „typ konta był „elastyczną kartą kredytową, a nie „odnawialną kartą kredytową.

Ale BoA z jakiegoś powodu zawsze była dla mnie bardzo miła. Moja stawka to prime + 3,99% (czyli 7,24% w tej chwili) na mojej karcie BoA 1-2-3 Cash Rewards (obecna oferta wydaje się wynosić 12,99%), Cash Advance / BT APR jest dość niski (14,24% – porównaj z 9,9 % (!) na moim MC USAA). Nigdy nie zgłosili, że spóźniłem się w tym samym opisanym trudnym patchu, mimo że byłem, i zapłacili mi kartę SafePass o wartości 19,99 USD. Mam również kilka wersji zaliczek gotówkowych 0% APR, 0% APR BTs i 1,99% APR wersji tego samego, które będą obowiązywać za około 18 miesięcy (pozostało około 6 miesięcy w przypadku ofert 0%, 1 rok z 1,99% stawek później ).

Produkty
 • Dom
 • Jak to działacennikPlany rodzinneUczyć się
 • Edukacja
 • SpołecznośćWsparcieBlogFirma
 • O nas
 • Warunki korzystaniaPolityka prywatnościProgram partnerskiPobierz naszą aplikacjęPodążaj za namiEdukacja kredytowa
 • Oceny kredytowe
 • Co to jest FICO Score?Wersje FICO ScoreJak obliczane są wynikiHistoria płatnościKwota długuDługość historii kredytowejMix kredytówNowy kredytRaporty kredytoweCo jest w twoim raporcieBiuraZapytaniaBłędy w raporcie?KalkulatoryPoznaj swoje prawaKradzież tożsamościFAQSłownikCopyright 2001- Fair Isaac Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  WAŻNA INFORMACJA:

  Wszystkie produkty FICO ® Score udostępnione na myFICO.com zawierają FICO ® Score 8 i mogą zawierać dodatkowe wersje FICO ® Score. Twój pożyczkodawca lub ubezpieczyciel może użyć innego FICO ® Score niż wersje otrzymane od myFICO lub w ogóle inny rodzaj oceny kredytowej. Ucz się więcej

  FICO, myFICO, Score Watch, The Score That Matters i The Score That Matters są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Fair Isaac Corporation. Raport kredytowy Equifax jest znakiem towarowym firmy Equifax, Inc. i jej spółek zależnych. Na Twoje wyniki FICO i stopy procentowe, które możesz otrzymać, wpływa wiele czynników. Fair Isaac nie jest organizacją napraw kredytową w rozumieniu prawa federalnego lub stanowego, w tym ustawy o organizacjach naprawy kredytu. Fair Isaac nie zapewnia usług „naprawy kredytowej, porad ani pomocy w zakresie „odbudowy lub „ulepszenia Twojej historii kredytowej, historii kredytowej lub zdolności kredytowej. Strona internetowa FTC na kredyt.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy