7 Akcje z bezpiecznymi wysokodochodowymi dywidendami zapewniające 4% lub więcej

Author:
17 lutego 2021
Category: Ciągu Ostatnich

Te siedem akcji z dywidendami o wysokiej stopie zwrotu ma solidne podstawy, zgodnie z systemem oceny zdrowia dywidend DIVCON i ekspertami z Wall Street.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych w benchmarku wynosi zaledwie około 0,6%, a dywidendy z indeksu S&P 500 zaledwie 1,8%. Więc gdzie do cholery są inwestorzy dochodowi, którzy mają dostać coś innego niż okruchy?

Inwestorzy często angażują się w niebezpieczną praktykę sięgania po zyski. Oznacza to, że ścigają akcje z dywidendami o wysokiej rentowności, nie zważając na większe ryzyko tych papierów. Ale jak może powiedzieć każdy doświadczony inwestor dochodowy, wypłata, która jest zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa, może oznaczać, że firma stojąca za wypłatą ma kłopoty.

Krótko mówiąc, inwestorzy dochodowi potrzebują bezpiecznych, stabilnych akcji dywidend o stosunkowo wysokich dochodach. Jeśli są nastawieni na podniesienie dywidendy w przyszłości, jest to bliższa umowa.

Znamy kilka dobrych sposobów, aby je znaleźć.

Jedną z opcji jest monitorowanie systemu DIVCON z poziomu dostawcy Reality Shares. Metodologia DIVCON wykorzystuje pięciostopniowy rating, aby przedstawić migawkę kondycji dywidend spółek, gdzie DIVCON 5 wskazuje najwyższe prawdopodobieństwo wzrostu dywidendy, a DIVCON 1 sygnalizuje najwyższe prawdopodobieństwo obniżenia dywidendy. W ramach każdego z tych ratingów znajduje się wynik złożony, określony na podstawie przepływów pieniężnych, zysków, odkupu akcji i innych czynników.

Oto siedem najbezpieczniejszych akcji z dywidendą o wysokiej stopie zwrotu, które można teraz kupić. Każda akcja ma wynik DIVCON 5 lub lepszy i daje co najmniej 4%. To sprawia, że ​​są hojnymi akcjami dywidendowymi, na które możesz liczyć, nie tylko po to, aby utrzymać swoje wypłaty, ale także zwiększyć je w przyszłości.

 • 91 Akcje z największych dywidend z całego świataDane pochodzą z 10 sierpnia. Oceny analityków i inne dane dzięki uprzejmości S&P Capital IQ, chyba że zaznaczono inaczej. Akcje są notowane według stopy dywidendy, od najniższej do najwyższej. Dochody z dywidend są obliczane poprzez annualizację ostatniej kwartalnej wypłaty i podzielenie przez cenę akcji.Verizon
 • Wartość rynkowa: 244,1 mld USD
 • Stopa dywidendy: 4,2% Wynik DIVCON: 58,5Historia firmy DIVCON i Verizon (VZ, 58,99 USD) sugeruje, że ta wiodąca firma telekomunikacyjna utrzyma wzrost dywidend.

  Po pierwsze, akcje Dow należą do Nasdaq Dividend Achievers, indeksu obejmującego akcje, które zwiększały swoje wypłaty przez co najmniej 10 kolejnych lat. Ponadto, oprócz wysokiej rangi punktacji DIVCON, VZ ma więcej niż wystarczające wolne przepływy pieniężne na wsparcie dywidendy. Za 12 miesięcy zakończonych 30 czerwca firma wypłaciła 10,1 mld USD dywidend, ale po spłacie odsetek od zadłużenia wygenerowała wolne przepływy pieniężne w wysokości 15,7 mld USD.

  Tak, w drugiej połowie 2020 roku Verizon będzie budował swoją sieć 5G. Jednak analitycy twierdzą, że stosunkowo większe skupienie się VZ na telekomunikacji w porównaniu z rywalami jest dużą zaletą.

  „Verizon reprezentuje jedną z czystszych historii w zakresie usług kablowych i telekomunikacyjnych, biorąc pod uwagę swoją pozycję lidera w dziedzinie technologii bezprzewodowych i niezmiennie silną realizację, przy relatywnie mniejszym narażeniu na świeckie wpływy z płatnej telewizji, mediów / reklamy i przychody z linii biznesowych w porównaniu z niektórymi innymi firmami, piszą analitycy Deutsche Bank, którzy oceniają akcje jako Hold.

 • 20 akcji dywidend na sfinansowanie 20 lat emeryturyDochód z nieruchomości
 • Wartość rynkowa: 21,6 mld USD
 • Stopa dywidendy: 4,5% Wynik DIVCON: 55,5 Dochód z nieruchomości (O, 62,46 USD) zajmuje szczególne miejsce w sercach niektórych inwestorów dochodowych, biorąc pod uwagę jego charakter jako miesięczna dywidenda.

  W rzeczywistości dochód z nieruchomości jest znany jako „Spółka z miesięczną dywidendą, ponieważ wypłaca płatności jak w zegarku co około 30 dni. i ponieważ dosłownie odnosi się do siebie tak, jak na swojej korporacyjnej stronie internetowej.

  Wiele funduszy inwestycyjnych w nieruchomości (REIT) cierpi z powodu spowolnienia gospodarczego. Na szczęście portfel Realty Income, obejmujący ponad 6500 nieruchomości, jest ciężki dla sprzedawców detalicznych, którzy wytrzymują w trudnych czasach – dolary, drogerie i sklepy ogólnospożywcze – i lżejszy w salach gimnastycznych i kinach, które są uderzane w pandemię.

  Analitycy Stifel, którzy oceniają akcje w sekcji Kup, zauważają, że dochód z nieruchomości zebrał 91,5% lipcowego czynszu i wygląda na to, że wróci do przestępstwa.

  „Spółka ma naszym zdaniem jeden z najsilniejszych bilansów w sektorze, najniższe koszty kapitału i wypłaca stałą i rosnącą miesięczną dywidendę – pisze Stifel.

  Najważniejsze jest to, że Realty Income wydaje się być jedną z najbezpieczniejszych akcji z dywidendą o wysokiej stopie zwrotu w ofercie. Jako dowód swojej stabilności O wypłaciła dywidendę przez 601 kolejnych miesięcy i wciąż rośnie.

 • 7 Zaskakująco cennych aktywów na szczęśliwą emeryturęMetLife
 • Wartość rynkowa: 36,1 mld USD
 • Stopa dywidendy: 4,6% Wynik DIVCON: 60,5To był trudny rok dla branży ubezpieczeniowej. Tak to wygląda w przypadku pandemii.

  Na przykład MetLife (MET, 39,78 USD) znacznie odbił się od marcowych minimów, ale od początku roku pozostaje poniżej 19%.

  Niemniej analitycy są pewni perspektyw MetLife, częściowo z powodu miksu biznesowego tego konkretnego giganta ubezpieczeniowego.

  „Uważamy, że firma zachowuje mniejszą liczbę zgonów związanych z COVID-19 niż jej rówieśnicy, biorąc pod uwagę (i) średni wiek posiadacza polisy wynoszący 48 lat oraz (ii) około 80% obowiązującego ubezpieczenia na koniec 2019 r. Stanowiło życie grupowe, pisze Credit Suisse, który ocenia MET na poziomie lepszym (odpowiednik Kup).

  Wall Street bardziej skłania się ku optymistycznemu poglądowi Credit Suisse niż nie. Dziewięciu analityków ocenia MET przy mocnym kupowaniu lub kupowaniu, podczas gdy pięciu twierdzi, że jest to wstrzymanie (i żaden nie nazywa tego sprzedażą). Średnia cena docelowa na poziomie 43,71 USD daje implikowany wzrost cen akcji MetLife o około 15% w ciągu następnych 12 miesięcy.

  DIVCON zauważa, że ​​MetLife ma więcej niż wystarczające wolne przepływy pieniężne, aby pokryć dywidendę, co czyni ją jedną z bezpiecznych na rynku akcji z dywidendami o wysokim dochodzie. Według danych S&P Capital IQ w 2019 r.MET wygenerował 5,8 mld USD wolnych przepływów pieniężnych po spłacie odsetek od zadłużenia i wypłacił zaledwie 1,8 mld USD dywidend.

 • 5 najlepiej ocenianych akcji finansowych do kupieniaSouth Jersey Industries
 • Wartość rynkowa: 2,4 miliarda dolarów
 • Stopa dywidendy: 4,9% Wynik DIVCON : 57,25Akcje South Jersey Industries (SJI, 23,92 USD) spadły o bolesne 27% w porównaniu do poprzedniego roku, ale analitycy spodziewają się, że od tego momentu wysoka dywidenda ustabilizuje się.

  Dzieje się tak dlatego, że wyniki spółki gazowej za drugi kwartał, ogłoszone 5 sierpnia, mogły nie być aż tak inspirujące, ale z pewnością były uspokajające.

  „Firma poinformowała, że ​​nie doświadczyła żadnego istotnego wpływu finansowego ze strony COVID-19; patrząc w przyszłość, potwierdziła swoje wytyczne na 2020 r. – pisze Janney, który ocenia SJI w Buy. „Zauważamy, że rentowność na poziomie nieco poniżej 5% jest bardzo atrakcyjna dla inwestorów wzrostu i dochodów.

  Jednak wielu analityków przyjmuje bardziej ostrożne podejście niż Janney. Z dziewięciu analityków zajmujących się SJI śledzonych przez S&P Capital IQ, trzech ocenia go na Strong Buy, jeden mówi Buy, dwóch nazywa to Hold, jeden mówi Sell, a drugi ma to Strong Sell. W sumie ich średnia rekomendacja przychodzi do Hold.

  Mimo to inwestorzy wzrostowi mogą wskazać na fakt, że Wall Street spodziewa się wzrostu zysków South Jersey w średnim rocznym tempie 9,4%. Inwestorzy dochodowi mogą liczyć nie tylko na wysoką wypłatę, ale także na podwyżki dywidend w przyszłości, sugeruje rating DIVCON.

 • 12 Fundusze powiernicze obligacji i ETF do kupowania w celu ochronyAbbVie
 • Wartość rynkowa: 163,0 mld USD
 • Stopa dywidendy: 5,1% Wynik DIVCON: 58,5Farmaceutyczny gigant AbbVie (ABBV, 92,38 USD) jest równie niezłomnym producentem dywidend, jak tylko się pojawią. Ta bezpieczna, wysokodochodowa akcja z dywidendą podnosiła swoją wypłatę co roku przez 48 kolejnych lat, łącznie z czasem połączonym z Abbott Laboratories (ABT), dzięki czemu znalazła się na liście arystokratów dywidendowych S&P.

  System DIVCON sugeruje, że dobra passa nie skończy się w najbliższym czasie. Wolne przepływy pieniężne w ciągu ostatnich 12 miesięcy z nadwyżką pokrywają dywidendę.

  Solidne finanse są jedną z korzyści płynących z bogatej oferty najlepiej sprzedających się leków, takich jak Humira, popularny lek na reumatoidalne zapalenie stawów. AbbVie produkuje również lek przeciwnowotworowy Imbruvica, preparat Viekira Pak do leczenia zapalenia wątroby typu C i testosteronową terapię zastępczą AndroGel.

  Ogromnym atutem firmy ABBV jest szerokość oferty ABBV, która obejmuje również dziesiątki produktów na różnych etapach badań klinicznych. Na przykład Credit Suisse zauważa, że ​​AbbVie przewyższyło prognozy Street w drugim kwartale, ponieważ silniejszy popyt na immunologię zrównoważył słabszą sprzedaż botoksu.

  Analitycy UBS piszą o samej potencjalnej sile rurociągu: „Rinvoq (reumatoidalne zapalenie stawów) i Skyrizi (łuszczyca plackowata), pomimo COVID, wyniosą>2 miliardy dolarów w pierwszym pełnym roku z tylko jednym wskazaniem dla każdego. Jeśli przyjmiemy Rinvoq i Skyrizi Udział „na żywo ostatecznie przekłada się na udział TRx we wszystkich opracowywanych wskazaniach, te dwa produkty same całkowicie zastąpią Humira .

  Piper Sandler, która ocenia ABBV jako Overweight (Buy), pisze, że dobre wyniki firmy w drugim kwartale pokazują, że wpływ COVID-19 na akcje biofarmy był mniej niż się obawiano.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy