10 kart kredytowych, które pokrywają koszty globalnego wejścia i kontroli wstępnej TSA

Author:
17 lutego 2021
Category: Uzyskać Dostęp

Condé Nast Traveler współpracuje z CardRatings w zakresie naszych produktów związanych z kartami kredytowymi. Condé Nast Traveler i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart. Nie przeglądamy ani nie uwzględniamy wszystkich firm ani wszystkich dostępnych produktów. Ponadto zawartość redakcyjna tej strony nie została dostarczona przez żadną z wymienionych firm i nie została sprawdzona, zatwierdzona ani w inny sposób zatwierdzona przez żaden z tych podmiotów. Wyrażone tutaj opinie są całkowicie opiniami zespołu redakcyjnego Condé Nast Traveler.

Masz dość siedzenia w serpentynowych liniach bezpieczeństwa i ustawiania się w kolejce do niekończącej się procedury imigracyjnej? Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nadszedł czas, aby zarejestrować się w Global Entry i TSA PreCheck. W rzeczywistości tak wiele podróżnych kart kredytowych oferuje teraz zwrot kosztów za aplikacje Global Entry i TSA PreCheck, że nie ma już wymówki, aby nie zapisywać się do żadnego z tych programów.

Istnieje kilka kluczowych różnic w Global Entry i TSAPreCheck. Zgłoszenie Global Entry kosztuje 100 USD i jest przyspieszonym programem odprawy dla wstępnie zatwierdzonych podróżnych o niskim ryzyku. Posiadacze Global Entry mogą szybko przejść przez odprawę celną i imigrację po przybyciu do USA. TSA PreCheck to program prowadzony przez Administrację Bezpieczeństwa Transportu, który kosztuje 85 USD. Zatwierdzeni pasażerowie z nim mogą uzyskać dostęp do przyspieszonych punktów kontroli bezpieczeństwa podczas opuszczania USA i nie muszą zdejmować butów ani wyjmować przedmiotów z bagażu podręcznego. Oba programy trwają pięć lat, a podróżni, którzy kwalifikują się do Global Entry, również otrzymują dostęp do TSA PreCheck, więc równie dobrze możesz ubiegać się o Global Entry i korzystać z obu programów.

Poniżej znajduje się 10 kart kredytowych, które pokrywają koszt Global Entry lub TSA PreCheck i mają inne korzyści, o które warto się ubiegać, niezależnie od tego, czy jest to niska opłata roczna (punkty bonusowe, jeśli zostanie zniesiona w pierwszym roku), automatyczny status elity w hotelu i linii lotniczej partnerów i dostęp do poczekalni na lotnisku.

Chase Sapphire Reserve

Global Entry / TSA PreCheck Benefit: Otrzymuj kredyt na wyciągu w wysokości do 100 USD co cztery lata jako zwrot opłaty za wniosek obciążającej Twoją kartę.

Opłata roczna : 550 USD

Inne korzyści : Chase Sapphire Reserve to jedna z najlepszych (i najpopularniejszych) uniwersalnych kart kredytowych na rynku. Każdego roku posiadacze kart otrzymują 300 $ kredytów na zakup podróży, a także dodatkowe korzyści, takie jak dostęp do ponad 1200 poczekalni na lotniskach Priority Pass oraz możliwość przeniesienia punktów Chase Ultimate Rewards do 12 programów lojalnościowych hoteli i linii lotniczych, w tym British Airways, Southwest, United, Hyatt i Marriott.

Dowiedz się więcej o składaniu wniosków o rezerwę Chase Sapphire tutaj.

Karta Platynowa od American Express

Global Entry / TSA PreCheck Benefit: Otrzymuj jeden kredyt na wyciągu co cztery lata po złożeniu wniosku o Global Entry (100 USD) lub co cztery i pół roku po złożeniu wniosku o TSA PreCheck (85 USD) i zapłać za niego kartą.

Opłata roczna: 550 USD

Inne korzyści : Na początek punkty AmEx są przenoszone do ponad 20 partnerów lotniczych i hotelowych, w tym Air France / KLM, Delta, JetBlue i Emirates. Inne korzyści obejmują kredyty i podwyższenie standardu pokoju w powiązanych obiektach Fine Hotels & Resorts (takich jak niedawno odnowiony Mandarin Oriental Bangkok); dostęp do saloników Priority Pass, Delta Sky Clubs i salonów AmEx Centurion na lotniskach; automatyczny status Gold Elite w programach Hilton Honors i Marriott Bonvoy; 200 USD kredytów na opłaty lotnicze każdego roku za zakupy przydziałów miejsc i bagażu rejestrowanego; oraz dodatkowe możliwości zdobywania punktów przy dokonywaniu rezerwacji za pośrednictwem AmEx Travel.

Dowiedz się więcej o staraniu się o kartę Platinum od American Express tutaj.

Capital One Venture Rewards

Global Entry / TSA PreCheck Benefit: Otrzymuj do 100 $ kredytu na Global Entry lub TSA PreCheck raz na cztery lata, kiedy używasz karty Venture do opłacenia wniosku.

Opłata roczna: 95 USD, zwolniona w pierwszym roku

Inne korzyści: bez opłaty rocznej w pierwszym roku, karta Capital One Venture Rewards zasadniczo daje Ci dostęp do Global Entry za darmo. Zarabia 10 mil za dolara na rezerwacjach Hotels.com do stycznia 2020 r. I dwie mile za dolara na wszystkim innym. Posiadacze kart mogą przekazywać mile 14 partnerom lotniczym, w tym Air Canada Aeroplan i Air France / KLM, lub po prostu wymieniać je na kredyty na zakupy w wysokości jednego centa za sztukę. To świetna karta średniej klasy dla podróżnych, którzy nie chcą być przywiązani do określonej linii lotniczej lub programu lojalnościowego hotelu.

Dowiedz się więcej o składaniu wniosków o kartę Capital One Venture Rewards tutaj.

Karta United Explorer

Global Entry / TSA PreCheck Benefit: Skorzystaj z do 100 $ jako kredytu na wyciągu Global Entry lub TSA PreCheck co cztery lata jako zwrot opłaty za wniosek.

Opłata roczna: 95 USD, zwolniona w pierwszym roku

Inne korzyści: Wcześniejsze premie za rejestrację dla tej karty wynosiły do ​​60 000 mil militarnych, co wystarczy na nagrodę ekonomiczną w obie strony z USA do Europy. Poza tym zarabia dwie mile za dolara na zakupach w United, a także w restauracjach i hotelach oraz jedną milę za dolara na wszystkim innym. Posiadacze kart otrzymują bezpłatne bagaże rejestrowane, pierwszeństwo wejścia na pokład, 25 procent zniżki na zakupy podczas lotu, takie jak jedzenie lub Wi-Fi, oraz dwie wizyty w United Club rocznie (o wartości 108 USD).

Dowiedz się więcej o składaniu wniosków o kartę United Explore tutaj.

Karta kredytowa IHG Rewards Club Premier

Global Entry / TSA PreCheck Benefit: Uzyskaj kredyt w wysokości do 100 $ co cztery lata jako zwrot opłaty za zgłoszenie do karty Global Entry lub TSA PreCheck.

Opłata roczna: 89 USD

Inne korzyści: W przeszłości ta karta oferowała bonusy za rejestrację nawet do 120000 punktów, gdy wydasz 5000 USD w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, co wystarcza prawie na dwie darmowe noce w większości najlepszych nieruchomości IHG na całym świecie, takich jak InterContinental Hong Kong. Każdego roku posiadając tę ​​kartę, otrzymujesz również nagrodę rocznicową o wartości do 40 000 punktów, która powinna pokryć noc w większości z ponad 5000 nieruchomości firmy na całym świecie, w tym w hotelach Kimpton i Regent. Karta zarabia 10 punktów za dolara na pobytach IHG, dwa punkty za dolara na stacjach benzynowych, sklepach spożywczych i restauracjach oraz jeden punkt za dolara wszędzie indziej.

Dowiedz się więcej o składaniu wniosków o kartę IHG Rewards Club Premier tutaj.

Citi Prestige

Korzyści z Global Entry / TSA PreCheck: Posiadacze kart są uprawnieni do otrzymania jednego kredytu z wyciągu na konto co pięć lat w wysokości do 100 USD za zgłoszenie Global Entry lub TSA PreCheck.

Opłata roczna: 495 USD

Inne korzyści : Citi Prestige zarabia niewiarygodnie pięć punktów za dolara w restauracjach i podczas podróży lotniczych, trzy punkty za dolara w hotelach i na liniach wycieczkowych oraz jeden punkt za dolara na wszystkich innych zakupach. Punkty są przekazywane do 15 programów partnerskich linii lotniczych, w tym JetBlue TrueBlue i Virgin Atlantic Flying Club. Posiadacze kart otrzymują roczny kredyt w wysokości 250 USD na zakupy podróżne, takie jak bilety lotnicze i pobyty w hotelach, dostęp do salonów Priority Pass oraz czwarty nocleg za darmo w przypadku dwóch pobytów w hotelu rocznie, przy rezerwacji przez concierge Citi lub online na thankyou.com.

Dowiedz się więcej o karcie Citi Prestige tutaj.

Karta Marriott Bonvoy Brilliant American Express Card

Global Entry / TSA PreCheck Benefit: Otrzymuj jeden kredyt na wyciągu co cztery lata po złożeniu wniosku o Global Entry (100 USD) lub co cztery i pół roku po złożeniu wniosku o TSA PreCheck (85 USD) i obciążaj swoją kartę.

Opłata roczna: 450 USD

Inne korzyści: choć drogi, ten względnie nowicjusz oferuje duże korzyści: posiadacze kart otrzymują rocznie do 300 USD kredytów na zakupy Marriott, w tym pobyty w hotelu, a także 100 USD kredytu na zakupy w obiekcie podczas pobytów na dwie lub więcej nocy w Ritz- Właściwości Carlton i St. Regis (pomyśl o zabiegach spa i partiach golfa). Zapewnia automatyczny status elity Marriott Bonvoy Gold, bezpłatny dostęp do Internetu w pokoju premium oraz bezpłatną nagrodę rocznicową o wartości do 50 000 punktów rocznie. Posiadacze kart zdobywają sześć punktów za każdego dolara na zakupach Marriott, trzy punkty w restauracjach w USA i na lotach zarezerwowanych bezpośrednio przez linie lotnicze oraz dwa punkty za dolara na wszystkim innym.

Dowiedz się więcej o karcie Marriott Bonvoy Brilliant American Express tutaj.

Citi / AAdvantage Executive World Elite MasterCard

Global Entry / TSA PreCheck Benefit: Otrzymuj do 100 $ kredytów na wyciągu co pięć lat jako zwrot opłaty za zgłoszenie do Global Entry lub TSA PreCheck.

Opłata roczna: 450 USD

Inne korzyści: Ta karta jest naprawdę przeznaczona dla lojalistów American Airlines, którzy chcą mieć dostęp do 50 klubów Admirals i 60 partnerskich linii lotniczych podczas podróży. Co więcej, możesz bezpłatnie dodać 10 autoryzowanych użytkowników, którzy również uzyskają dostęp do klubów. Zarabia dwie mile za dolara na zakupach American Airlines, zrzeka się opłat za transakcje zagraniczne i oferuje dodatkowe korzyści, takie jak bezpłatne bagaże rejestrowane i pierwszeństwo wejścia na pokład. Posiadacze kart, którzy wydali 40 000 USD lub więcej w roku kalendarzowym, również zdobywają 10 000 mil kwalifikujących się do kwalifikacji elitarnych, co może dać Ci przewagę na kolejnym poziomie statusu.

Dowiedz się więcej o karcie Citi / AAdvantage Executive World Elite MasterCard tutaj .

Karta kredytowa SunTrust Travel Rewards

Global Entry / TSA PreCheck Benefit: Do 100 $ kredytu na wyciągu co pięć lat jako zwrot opłaty za zgłoszenie do Global Entry lub TSA PreCheck.

Opłata roczna: 89 USD, zwolniona w pierwszym roku

Inne korzyści: jeśli chcesz otrzymać zwrot gotówki zamiast mil lotniczych lub punktów hotelowych, ta karta jest solidną opcją. Zarabia nieograniczone 3 procent zwrotu z zakupów w podróży, 2 procent na posiłki i 1 procent na wszystko inne. Możesz również bezpłatnie uzyskać dostęp do wyniku FICO.

Dowiedz się więcej o karcie SunTrust Travel Rewards tutaj.

Amerykańska karta FlexPerks Gold American Express

Global Entry / TSA Precheck Benefit: Otrzymuj zwrot środków z wyciągu za wniosek Global Entry lub TSA PreCheck co pięć lat.

Opłata roczna: 85 USD

Inne korzyści: Kolejna karta dla lekarzy ogólnych, ta daje punkty, które można wymienić na podróże po stałej cenie 1,5 centa za sztukę. To świetny zwrot z wydatków, biorąc pod uwagę, że posiadacze kart zarabiają potrójne punkty za dolara w restauracjach, podwójne punkty na stacjach benzynowych i na zakupach linii lotniczych oraz jeden punkt za dolara na wszystkim innym. Dodatkowo, jeśli wymienisz punkty na bilet lotniczy, otrzymasz 25 dolarów kredytu na dodatkowe zakupy, takie jak opłaty za bagaż oraz jedzenie i napoje na pokładzie.

Dowiedz się więcej o karcie US Bank FlexPerks tutaj.

Condé Nast Traveler nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. Condé Nast Traveler i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart.

Ta historia została pierwotnie opublikowana w maju 2019 r. Od tego czasu została zaktualizowana o nowe informacje.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy