7 szybkich sposobów zarabiania pieniędzy Inwestowanie 1000 $

7 szybkich sposobów zarabiania pieniędzy Inwestowanie 1000 $
Author:
16 października 2020
Category: Który Jest

Bezpłatna zapowiedź książki Money-Smart Solopreneur

Jeśli siedzisz na co najmniej 1000 $ i drapie cię to w kieszeni, rozważ zainwestowanie go zamiast wydawania na coś frywolnego. Ale pytanie, które nas wtedy kusi, brzmi: czy naprawdę możesz szybko zarobić, inwestując za jedyne 1000 $?

Odpowiedzią na to jest głośne „Tak”.

Chociaż istnieje wiele sposobów na szybkie zarabianie pieniędzy, wykonując dorywcze prace lub generując je poprzez takie rzeczy, jak marketing afiliacyjny lub marketing e-mailowy, faktyczne zarabianie pieniędzy na inwestowaniu za jedyne 1000 USD może stanowić większe wyzwanie, a szczerze mówiąc, większe ryzyko. Oczywiście, chyba że wiesz, co robisz.

Jednak pomijając wszelkie ryzyko, nawet jeśli żyjesz od wypłaty do wypłaty, nadal możesz wyczarować 1000 USD, aby zainwestować, jeśli jesteś kreatywny.

Zanim się zagłębisz, musisz przestrzegać pewnych zasad myślenia. Wyjście poza mentalność niedostatku jest kluczowe. Zbyt wielu z nas żyje w przekonaniu, że nigdy nie ma wystarczająco dużo rzeczy do zrobienia – że nie mamy wystarczająco dużo czasu, pieniędzy, kontaktów lub możliwości rozwoju i życia na wyższym poziomie.

To tylko system wierzeń. Pomyśl, a staniesz się. Jeśli uważasz, że nie możesz się wzbogacić lub nawet zarobić sporej kwoty, inwestując je w lukratywne krótkoterminowe instrumenty inwestycyjne, to jest to o wiele bardziej kwestia nastawienia niż cokolwiek innego. Nie musisz inwestować dużych pieniędzy, korzystając z żadnej z poniższych strategii.

Oczywiście, posiadanie większej ilości pieniędzy do zainwestowania byłoby idealne. Ale to nie jest konieczne. Dopóki potrafisz zidentyfikować odpowiednią strategię, która będzie dla Ciebie odpowiednia, wszystko, co musisz zrobić, to skalować. Jest to podobne do tworzenia oferty online, określania odpowiedniego współczynnika konwersji poprzez optymalizację, a następnie skalowania go. Jeśli wiesz, że możesz zainwestować dolara i zarobić dwa dolary, nadal będziesz inwestować dolara.

Zacznij od czegoś małego. Wypróbuj różne metody. Śledź i analizuj swoje wyniki. Nie daj się tak pochłonąć tym, jak z dnia na dzień staniesz się szalenie bogaty. To się nie stanie. Ale jeśli możesz wykorzystać jedną z poniższych metod, aby zarabiać pieniądze, inwestując małe, krótkie przypływy kapitału, to wszystko, co musisz zrobić, to skalowanie – proste i proste. Nie musisz się nad tym zastanawiać.

Jak zainwestować 1000 USD, aby szybko zarobić

Jeśli masz 1000 $ do zainwestowania, możesz zarabiać na różne sposoby. Ale są metody, które mają przewagę nad innymi. Gra polega na szybkości. Nie mówimy o długoterminowych strategiach kupowania. Są świetne, jeśli chcesz zainwestować swój kapitał przez okres co najmniej dwóch do pięciu lat. Mówimy o sposobach szybkiego zarabiania pieniędzy.

Nawet jeśli chodzi o rynki, na których zmiana może zająć trochę czasu lub mają dłuższe cykle, inwestycje często mogą przekształcić się w zrealizowane zyski i szybkie zyski, wykorzystując odpowiednie strategie. Jaka jest właściwa strategia? Jasne, długoterminowe prace. Nieruchomości i inne czasochłonne strategie w końcu Cię tam doprowadzą.

Raghee Horner z Simpler Futures mówi, że „długoterminowe stopy procentowe to kolejna wielka transakcja”, a Jim Cramer z Mad Money mówi, że „jest mnóstwo ludzi, którzy z natury spóźniają się z trendami i przyjmują trend, gdy już go nie ma moda. Wskakując i wychodząc z takich inwestycji długoterminowych, jest o wiele bardziej prawdopodobne, że stracisz koszulę, niż gdybyś dobrze rozegrał czas na swoje krótkoterminowe gry.

Nie chodzi tylko o próbę złapania najnowszego trendu. Nie chodzi o to, aby zostać guru webinarów, takim jak Jason Fladlien czy Liz Benny – ani nawet o budowanie lejków sprzedażowych lub optymalizację konwersji. Inwestowanie pieniędzy polega bardziej na zwracaniu szczególnej uwagi na wskaźniki, które mogą naprawdę poruszyć igłę w perspektywie krótkoterminowej, w przeciwieństwie do długoterminowej. Chodzi również o odpowiednie lewarowanie i zabezpieczanie inwestycji bez narażania na ryzyko zbyt dużego ryzyka.

Nie oznacza to, że nie potrzebujesz długoterminowej strategii. Zdecydowanie tak. Ale jeśli chcesz nadać tempo i szybko wygenerować kapitał, w najbliższym czasie, poniższe strategie inwestycyjne mogą Ci w tym pomóc.

1. Zagraj na giełdzie.

Handel dzienny nie jest dla osób o słabym sercu. To wymaga wytrwałości i determinacji. Wymaga zrozumienia różnych sił rynkowych. To nie jest coś dla amatorów. Ale jeśli się dobrze nauczysz i dobrze się nauczysz, jest to sposób, w którym możesz szybko – w ciągu kilku godzin – zarobić znaczną ilość pieniędzy przy stosunkowo niewielkiej inwestycji.

Istnieją również sposoby na zabezpieczenie swoich zakładów, jeśli chodzi o grę na giełdzie. Niezależnie od tego, czy grasz na rynku ogólnym, czy handlujesz akcjami grosza, upewnij się, że ustawiłeś limity stop-loss, aby ograniczyć potencjalne znaczące deprecjacje. Teraz, jeśli jesteś zaawansowanym inwestorem, prawdopodobnie rozumiesz, że animatorzy rynku często przenoszą akcje, aby wykorzystać nasz strach przed porażką lub naszą chciwość. I często obniżają cenę akcji do określonej ceny, aby zwiększyć ten strach i zagrać prosto w kieszenie.

Jeśli chodzi o zapasy grosza, jest to jeszcze bardziej przesadzone. Musisz więc rozumieć, co robisz, być w stanie analizować siły rynkowe i osiągać znaczące zyski. Zwróć uwagę na średnie kroczące. Często, gdy akcje przekraczają 200-dniowe średnie kroczące, istnieje możliwość dużego wzrostu lub spadku.

2. Zainwestuj w kurs zarabiania pieniędzy.

Inwestowanie w siebie jest jedną z najlepszych możliwych inwestycji. Chociaż możesz nie być w stanie określić rzeczywistego zwrotu z inwestycji, nie ma lepiej wydanych pieniędzy. Zainwestuj w siebie. Zainwestuj w swoją edukację. Uczyć się. Przystosować się. Rosnąć. Odkryj, co Cię interesuje.

W Internecie jest mnóstwo kursów zarabiania pieniędzy. Najtrudniejsze jest wybranie tego właściwego. Od e-booków po marketing w mediach społecznościowych, optymalizację wyszukiwarek i nie tylko – możliwości są nieograniczone. Podczas gdy wielu guru zarabiających pieniądze może pojawiać się w mediach społecznościowych, nie wszystkie kursy są podobne. Poświęć czas na analizę i badania, aby wybrać ten, który jest dla Ciebie odpowiedni.

3. Handel towarami.

Towarami handlowymi, takimi jak złoto i srebro, jest rzadka okazja, zwłaszcza gdy są one na dolnym końcu ich pięcioletniego zakresu. Takie wskaźniki dają mocną wskazówkę, dokąd zmierza towar. Carolyn Boroden z Fibonacci Queen mówi: „Mam długoterminowe wsparcie i wyczucie czasu na rynkach srebra, ponieważ srebro stanowi solidne zabezpieczenie przed inflacją. Ponadto towary takie jak srebro są aktywami materialnymi, które ludzie mogą zatrzymać”.

Podstawy ekonomii wpływają na ceny towarów. Wraz ze spadkiem podaży rośnie popyt i rosną ceny. Wszelkie zakłócenia w łańcuchu dostaw mają poważny wpływ na ceny. Na przykład strach zdrowotny zwierząt gospodarskich może znacząco wpłynąć na ceny, ponieważ są one wolne od niedoboru. Jednak zwierzęta hodowlane i mięso to tylko jedna z form towarów.

Metale, energia i rolnictwo to inne rodzaje towarów. Aby zainwestować, możesz skorzystać z giełdy, takiej jak London Metal Exchange lub Chicago Mercantile Exchange, a także wielu innych. Często inwestowanie w towary oznacza inwestowanie w kontrakty terminowe. W rzeczywistości jest to wcześniej ustalona umowa kupna określonej ilości po określonej cenie w przyszłości. Są to kontrakty lewarowane, zapewniające zarówno duże korzyści, jak i potencjalne duże straty, dlatego należy zachować ostrożność.

4. Handluj kryptowalutami.

Rośnie liczba kryptowalut. Obrót nimi może wydawać się ryzykowny, ale jeśli zabezpieczysz swoje zakłady również tutaj, możesz ograniczyć skutki uboczne transakcji o słabym czasie. Istnieje również wiele platform do handlu kryptowalutami. Ale zanim zanurkujesz, naucz się. Znajdź kursy na platformach takich jak Udemy, Kajabi lub Teachable. I poznaj zawiłości handlu takimi rzeczami, jak Bitcoin, Ether, Litecoin i inne.

Chociaż istnieje ponad 3000 kryptowalut, obecnie tylko garstka ma znaczenie. Znajdź giełdę, zbadaj wzorce handlowe, szukaj wybić długoterminowych średnich kroczących i zajmij się handlem. Możesz korzystać z giełd takich jak Coinbase, Kraken lub Cex.io, a także wielu innych, aby dokonywać faktycznych transakcji.

5. Korzystaj z pożyczek peer-to-peer.

Pożyczki typu peer-to-peer to obecnie gorący instrument inwestycyjny. Chociaż możesz nie stać się bogaty, inwestując w sieć pożyczek typu peer-to-peer, z pewnością możesz zarobić trochę monety. Z jakiej platformy pożyczkowej korzystasz? Obecnie jest wiele do wyboru, ale najpopularniejsze to Lending Club, Peer Form i Prosper.

Jak to działa? Platformy pożyczkowe typu peer-to-peer umożliwiają przekazywanie niewielkich zastrzyków kapitału firmom lub osobom fizycznym przy jednoczesnym pobieraniu odsetek od zwrotu. Otrzymujesz więcej pieniędzy niż gdybyś umieścił je na koncie oszczędnościowym, a Twoje ryzyko jest ograniczone, ponieważ algorytmy wykonują większość pracy za Ciebie.

Po zidentyfikowaniu oferty możesz zagłębić się i przeprowadzić pewne badania – wtedy możesz albo skorzystać z oferty, albo nie. Twoje ryzyko zostanie ocenione na podstawie zastrzeżonego algorytmu, który obejmuje zatrudnienie i historię kredytową, i będziesz w stanie podjąć decyzję o inwestycji na podstawie różnych dobrze przemyślanych danych.

6. Opcje handlowe.

Jeśli chodzi o opcje, Tom Sosnoff z Tastyworks mówi: „Handluj na małą skalę i często handluj”. Jakim typem handlować? Jest mnóstwo pojazdów, takich jak FOREX i akcje. Najlepszym sposobem na zarabianie pieniędzy na inwestowaniu w opcje jest skakanie na około 15 dni przed opublikowaniem zysków korporacji. Jaki typ kupić? Wzywa pieniądze.

Optymalny czas na sprzedaż tych pieniędzy to dzień przed przekazaniem przez firmę zysków. Zarobki są tak podekscytowane i wyczekiwane, że zazwyczaj podnosi to cenę, dając ci konsekwentnego zwycięzcę. Ale nie trzymaj się zarobków. To hazard, którego nie chcesz podejmować, jeśli nie jesteś doświadczonym inwestorem, mówi John Carter z Simpler Trading.

7. Odwróć umowy dotyczące nieruchomości.

Zarabianie na nieruchomościach może wydawać się długoterminową perspektywą, ale tak nie jest. Istnieją sposoby, aby wziąć od 500 do 1000 USD i zainwestować je w zmianę umów dotyczących nieruchomości, aby szybko zarabiać pieniądze. W jaki sposób? Użyj systemu takiego jak REWW Kent Clothier, aby najpierw zrozumieć, jak działa rynek. Następnie dostarczy Ci dane i narzędzia do identyfikacji wolnych domów, sprzedawców w trudnej sytuacji i kupujących gotówką.

Podczas gdy większość ludzi uważa, że ​​nieruchomości wygrywa się poprzez odwracanie tradycyjnych domów i samodzielne przeprowadzanie renowacji, najszybsze pieniądze, jakie można zarobić na nieruchomościach, obejmują odwrócenie samej umowy. To arbitraż. Zidentyfikuj zmotywowanych sprzedawców i kupujących gotówką, zbierz ich i skutecznie pośrednicz w transakcji. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać dziwne, ale kiedy już to zrozumiesz, możesz stać się mini-magnatem w branży nieruchomości, po prostu skalując tę ​​jedną strategię. To działa i jest reklamowane przez niektórych z najlepszych inwestorów na rynku nieruchomości na świecie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy